Reksan Regülatör Logo
   REKSAN REGÜLATÖR ELEKTRONİK
  %100 Yerli Malı Türkiye'nin en güvenilir regülatör markası
Ürün ve Hizmetler
Videolar

Reksan 2 kva Regülatör

Monofaze Regülatörler -- > 2 kva Regülatör          


 

 Monofaze 2 kva Regülatör

220 volt çıkışlı 2 kva regülatör, Reksan regülatörün kaliteli ve güvenilir ürünlerindendir. Düşük ve yüksek voltaj durumlarında 220 volt sabitleyici özelliği ile makinelerin elektrik dalgalanmalarından korunmasını sağlamaktadır. Güvenilir ve test edilmiş bir regülatör olarak her ev ve işyerinde kullanılmaktadır. Referansları ile kalitesini ve işçiliğini ispatlamış olan Reksan regülatör, 2 kva regülatör üretimi ile müşteri beklentilerine cevap vermekte, profesyonel çözümleri ile cihazların ömrünü uzatmaktadır.

Ekonomik ve uzun ömürlü regülatörle 7/24 hizmet sunan Reksan Regülatörün güvenilir ürünlerindendir.

  Reksan 2 kva Regülatör Kullanılma Sebebi

Yerli bir firma olarak müşterilerine güven veren Reksan Regülatör, alanında uzman kadrosu ile her kesime uygun üretimler yapmakta, 2 kva regülatörleri ile her ev ve işyerinde kullanılan elektrikli cihazların arızalanmasını engellemektedir.  


Regülatörlerimizin Genel Özellikleri:

Düşük Ve Yüksek Girişli Özel Üretimler,Kullanım Alanına Uygun İç Ortam Dış Ortama Uygun Kabin Üretimi , Mikroişlemci Kontrollü Tam Otomatik Voltaj Regülatörü,100 V/Sn. Regülasyon Voltaj Düzeltme, Doğrusal Olmayan Yükleri Sürebilme Özelliği, Geniş Güç Ve Gerilim Aralığı, Yüksek Kalite  Sessiz Çalışma Özelliği (<50 db="" m2="" manuel="" by-pass="" zelli="" i="" estetik="" dizayn="" uzun="" m="" r="" kaliteli="" malzeme="" le="" retim="" minimum="" ar="" za="" riski="" is="" nem="" toz="" so="" uk="" ve="" titre="" imden="" etkilenmeyen="" kabin="" elektrikli="" t="" cihazlar="" in="" g="" venlik="" kalkan="" a="" d="" k="" voltaj="" koruma="" opsiyonel="" yerli="" milli="" standartlara="" uygun="" 2="" y="" l="" garanti="" s="" n="" rs="" z="" yedek="" par="" bulundurma="" garantisi="" 7="" 24="" teknik="" servis="" hizmeti="" br="">