Reksan Regülatör Logo
   REKSAN REGÜLATÖR ELEKTRONİK
  %100 Yerli Malı Türkiye'nin en güvenilir regülatör markası
Ürün ve Hizmetler
Videolar

Trifaze Servo 6 kva Regülatör

Trifaze Regülatörler -- > 6 kva Regülatör          


 

%100 yerli bir firma olan Reksan regülatör, 6 kva trifaze regülatörleri ile elektrik dalgalanmasının neden olduğu arızalardan işletmelerin makinelerini korumaktadır. Beklenmedik zamanlarda yaşanan arızaların yol açtığı maddi hasar ve işgücü kaybı hiçbir patronun yaşamak istemeyeceği bir durumdur. 6 kva regülatör, gelen elektrik akımını süzgeçten geçirerek 380 volta sabitlemekte ve standart enerji akımını sağlamaktadır. Cihazların verimliliğini etkileyen dalgalanmalar, çoğu zaman kartlarının yanmasına neden olmakta ve büyük masraflar çıkarmaktadır.

  Reksan 6 kva Trifaze Servo Regülatör

Tüm Türkiye ve dünyaya ürünlerini gururla sunan Reksan regülatör, her işletme için profesyonel voltaj sabitleyici ürünleri ile sektörün en kaliteli hizmetini sunmaktadır. Garantili ürünleri güvenilirliği test edilmiş son teknoloji ürünlerdir.6 kva Reksan Trifaze Regülatör nerelerde kullanılabilir?

Isıtma ve soğutma sistemleri, klima, kombi,Elektronik dizgi makinaları için  ;Hastane, klinik, ameliyathane ve sağlık ocakları gibi 24 saat hizmet veren kurum ve kuruluşlar , fabrika elektriksel tesisleri gibi ağır makinalar çalıştıran üretim merkezleri, CNC Tezgahları, Okul, Dershane, Laboratuvar ,Bilgisayar, Server, Printer, Fotokopi Makinası gibi cihazlar kesintisiz Güç Kaynağı ( UPS ) ve Akü Şarj Redresörü ; Fabrika Otomasyonu, Hastane Otomasyonu gibi sürekli kullanılan yazılımlar için, Telekom Sistemleri ve Haberleşme Cihazlarının tümü, Endüksiyon Isıtma Sistemleri ;Her türlü tekstil makinaları ; Her türlü Elektrikli Ev Cihazları için; Sanayi Tip Çamaşır Makinası, Buzdolabı için regülatör sağlayan Reksan regülatör, 6 kva trifaze regülatörleri ile elektrik dalgalanmaya engel olarak 6 kva regülatör, gelen elektrik akımını süzgeçten geçirerek 380 volta sabitlemekte ve standart enerji akımını sağlamaktadır.

Reksan regülatör, profesyonel voltaj sabitleyici ürünleri ile sektörün en kaliteli ve ekonomik hizmetini sunmaktadır. Son teknoloji regülatör sahibi olarak bahsettiğimiz cihaz ve makinelerinizin ömrünü uzatabilirsiniz.

  

 


Regülatörlerimizin Genel Özellikleri:

Düşük Ve Yüksek Girişli Özel Üretimler,Kullanım Alanına Uygun İç Ortam Dış Düşük Ve Yüksek Girişli Özel Üretimler,Kullanım Alanına Uygun İç Ortam Dış Ortama Uygun Kabin Üretimi , Mikroişlemci Kontrollü Tam Otomatik Voltaj Regülatörü,100 V/Sn. Regülasyon Voltaj Düzeltme, Doğrusal Olmayan Yükleri Sürebilme Özelliği, Geniş Güç Ve Gerilim Aralığı, Yüksek Kalite  Sessiz Çalışma Özelliği (<50 db="" m2="" manuel="" by-pass="" zelli="" i="" estetik="" dizayn="" uzun="" m="" r="" kaliteli="" malzeme="" le="" retim="" minimum="" ar="" za="" riski="" is="" nem="" toz="" so="" uk="" ve="" titre="" imden="" etkilenmeyen="" kabin="" elektrikli="" t="" cihazlar="" in="" g="" venlik="" kalkan="" a="" d="" k="" voltaj="" koruma="" opsiyonel="" yerli="" milli="" standartlara="" uygun="" 2="" y="" l="" garanti="" s="" n="" rs="" z="" yedek="" par="" bulundurma="" garantisi="" 7="" 24="" teknik="" servis="" hizmeti="" span="">Reksan Trifaze Servo Regülatör Teknik Özellikleri