Reksan Regülatör Logo
   REKSAN REGÜLATÖR ELEKTRONİK
  %100 Yerli Malı Türkiye'nin en güvenilir regülatör markası
Ürün ve Hizmetler
Videolar

Trifaze Servo 200 kva Regülatör

Trifaze Regülatörler -- > 200 kva Regülatör          


 

Reksan 200 kva Trifaze Servo Regülatör

Voltaj dalgalanmaları karşısında arızalanan elektrik elektronik cihazlar, kullanıcılarına yüklü faturalar ödettirmektedir. Oldukça pahalı olan bu cihazları voltaj dalgalanmalarının yarattığı arızalardan koruyan voltaj sabitleyici regülatör olarak 200 kva regülatör en çok tercih edilen ürünlerdendir. Büyük işletmeler için yeterli olan regülatör, servo regülatör veya mikroişlemci regülatör olarak üretilen son teknoloji bir cihazdır. 380 volt sabitleme özelliği ile büyük fabrikaların ve binaların ihtiyaçlarına rahatlıkla cevap vermektedir.200 kva Reksan Trifaze Regülatör Büyük İşletmelerin İhtiyacına Cevap Verir mi ?

Reksan regülatör %100 yerli bir firma olarak yıllardır sektörün en kaliteli hizmetini sunmaktadır. Şebeke elektriğini sabitleyerek elektrikli cihazların zarar görmesini engelleyen kaliteli regülatörleri ile tüm Türkiye ve dünyanın birçok ülkesine ürünlerini göndermektedir. 200 kva regülatörler, büyük işletmelerin voltaj sabitleme ihtiyacına tam olarak cevap veren garantili bir üründür.

  

 


Regülatörlerimizin Genel Özellikleri:

Uygun İç Ortam Dış Düşük Ve Yüksek Girişli Özel Üretimler,Kullanım Alanına Uygun İç Ortam Dış Ortama Uygun Kabin Üretimi , Mikroişlemci Kontrollü Tam Otomatik Voltaj Regülatörü,100 V/Sn. Regülasyon Voltaj Düzeltme, Doğrusal Olmayan Yükleri Sürebilme Özelliği, Geniş Güç Ve Gerilim Aralığı, Yüksek Kalite  Sessiz Çalışma Özelliği (<50 db="" m2="" manuel="" by-pass="" zelli="" i="" estetik="" dizayn="" uzun="" m="" r="" kaliteli="" malzeme="" le="" retim="" minimum="" ar="" za="" riski="" is="" nem="" toz="" so="" uk="" ve="" titre="" imden="" etkilenmeyen="" kabin="" elektrikli="" t="" cihazlar="" in="" g="" venlik="" kalkan="" a="" d="" k="" voltaj="" koruma="" opsiyonel="" yerli="" milli="" standartlara="" uygun="" 2="" y="" l="" garanti="" s="" n="" rs="" z="" yedek="" par="" bulundurma="" garantisi="" 7="" 24="" teknik="" servis="" hizmeti="" span="">


Reksan Regülatör Pano Elektrik Elektronik Ups Sanayi

Reksan Trifaze Servo Regülatör Teknik Özellikleri