Reksan Regülatör Logo
   REKSAN REGÜLATÖR ELEKTRONİK
  %100 Yerli Malı Türkiye'nin en güvenilir regülatör markası
Ürün ve Hizmetler
Videolar

Reksan 7.5 kva Regülatör

Monofaze Regülatörler -- > 7.5 kva Regülatör          


 

 Reksan 7.5 kva Monofaze RegülatörGüçlü referansları ile sektörün en güvenilir firması olan Reksan regülatör, 7,5 kva regülatör üretimi ile elektrikli cihazların sabit bir akımla çalışmasını sağlamaktadır. Dalgalanmalara karşı akımı 220 volta sabitleyen 7,5 kva regülatör, voltaj dengeleme bakımından son teknoloji bir üründür. Her ev ve işyerinde olması gereken bu regülatör, elektrikli cihazların ani voltaj düşüş ve yükselişlerinden etkilenmemesi için voltaj sabitlemekte, cihazların ömrünü uzatmaktadır.

Monofaze bir regülatör olarak çok rağbet gören 7,5 kva regülatörler, ekonomik ve kullanışlı olması ile de tercih edilmektedir. Garantili bir ürün olarak uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Müşteri beklentilerine en üst seviyede cevap vererek bir ev ve işyerinin regülatör ihtiyacını karşılamaktadır.Reksan 7.5 kva Regülatörlerin Tercih Edilme Sebebi?

Monofaze bir regülatör olarak çok rağbet gören 7,5 kva regülatörler, ekonomik ve kullanışlı olması ile de tercih edilmektedir. Garantili bir ürün olarak uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Müşteri beklentilerine en üst seviyede cevap vererek bir ev ve işyerinin regülatör ihtiyacını karşılamaktadır.

  

 


Regülatörlerimizin Genel Özellikleri:

Düşük Ve Yüksek Girişli Özel Üretimler,Kullanım Alanına Uygun İç Ortam Dış Ortama Uygun Kabin Üretimi , Mikroişlemci Kontrollü Tam Otomatik Voltaj Regülatörü,100 V/Sn. Regülasyon Voltaj Düzeltme, Doğrusal Olmayan Yükleri Sürebilme Özelliği, Geniş Güç Ve Gerilim Aralığı, Yüksek Kalite  Sessiz Çalışma Özelliği (<50 db="" m2="" manuel="" by-pass="" zelli="" i="" estetik="" dizayn="" uzun="" m="" r="" kaliteli="" malzeme="" le="" retim="" minimum="" ar="" za="" riski="" is="" nem="" toz="" so="" uk="" ve="" titre="" imden="" etkilenmeyen="" kabin="" elektrikli="" t="" cihazlar="" in="" g="" venlik="" kalkan="" a="" d="" k="" voltaj="" koruma="" opsiyonel="" yerli="" milli="" standartlara="" uygun="" 2="" y="" l="" garanti="" s="" n="" rs="" z="" yedek="" par="" bulundurma="" garantisi="" 7="" 24="" teknik="" servis="" hizmeti="" span="">