Reksan Regülatör Logo
   REKSAN REGÜLATÖR ELEKTRONİK
  %100 Yerli Malı Türkiye'nin en güvenilir regülatör markası
Ürün ve Hizmetler
Videolar

Trifaze Servo 10 kva Regülatör

Trifaze Regülatörler -- > 10 kva Regülatör          


 

Şebeke elektriğini süzgeçten geçirerek 380 volta sabitleyen 10 kva regülatör, %100 yerli üretim olup, Reksan regülatörün son teknoloji ürünüdür. Hastane, fabrika, bankalar ve savunma sanayi gibi önemli birimlerde kullanılan 10 kva regülatör, elektrik dalgalanmalarının yarattığı işgücü ve zaman kaybını engellemekte, banka gibi birimlerde veri kaybının önüne geçmektedir.

Hassasiyeti test edilmiş olan regülatörler güvenle kullanılmakta ve cihazlar için koruyucu kalkan vazifesi görmektedir. Şebeke elektriğini süzen ve sabit enerji akımı sağlayan 10 kva regülatörle, Reksan regülatörün gururla sunduğu bir ürünüdür. Kaliteli malzeme ve işçiliğin bir sonucu olan regülatörlerini tüm Türkiye ve dünyaya sunan Reksan regülatör, güçlü referansları ile rakiplerini geride bırakan lider bir firmadır.

  Reksan 10 kva Trifaze Servo Regülatör

Şebeke elektriğini süzgeçten geçirerek 380 volta sabitleyen 10 kva regülatör, %100 yerli üretim olup, Reksan regülatörün son teknoloji ürünüdür. Hastane, fabrika, bankalar ve savunma sanayi gibi önemli birimlerde kullanılan 10 kva regülatör, elektrik dalgalanmalarının yarattığı işgücü ve zaman kaybını engellemekte, banka gibi birimlerde veri kaybının önüne geçmektedir.10 kva Reksan Trifaze Regülatör kaliteli midir?

Hassasiyeti test edilmiş olan regülatörler güvenle kullanılmakta ve cihazlar için koruyucu kalkan vazifesi görmektedir. Şebeke elektriğini süzen ve sabit enerji akımı sağlayan 10 kva regülatörle, Reksan regülatörün gururla sunduğu bir ürünüdür. Kaliteli malzeme ve işçiliğin bir sonucu olan regülatörlerini tüm Türkiye ve dünyaya sunan Reksan regülatör, güçlü referansları ile rakiplerini geride bırakan lider bir firmadır.

  

 


Regülatörlerimizin Genel Özellikleri:

Düşük Ve Yüksek Girişli Özel Üretimler,Kullanım Alanına Uygun İç Ortam Dış Düşük Ve Yüksek Girişli Özel Üretimler,Kullanım Alanına Uygun İç Ortam Dış Ortama Uygun Kabin Üretimi , Mikroişlemci Kontrollü Tam Otomatik Voltaj Regülatörü,100 V/Sn. Regülasyon Voltaj Düzeltme, Doğrusal Olmayan Yükleri Sürebilme Özelliği, Geniş Güç Ve Gerilim Aralığı, Yüksek Kalite  Sessiz Çalışma Özelliği (<50 db="" m2="" manuel="" by-pass="" zelli="" i="" estetik="" dizayn="" uzun="" m="" r="" kaliteli="" malzeme="" le="" retim="" minimum="" ar="" za="" riski="" is="" nem="" toz="" so="" uk="" ve="" titre="" imden="" etkilenmeyen="" kabin="" elektrikli="" t="" cihazlar="" in="" g="" venlik="" kalkan="" a="" d="" k="" voltaj="" koruma="" opsiyonel="" yerli="" milli="" standartlara="" uygun="" 2="" y="" l="" garanti="" s="" n="" rs="" z="" yedek="" par="" bulundurma="" garantisi="" 7="" 24="" teknik="" servis="" hizmeti="" span="">Reksan Regülatör Pano Elektrik Elektronik Ups Sanayi

Reksan Trifaze Servo Regülatör Teknik Özellikleri