Reksan Regülatör Logo
   REKSAN REGÜLATÖR ELEKTRONİK
  %100 Yerli Malı Türkiye'nin en güvenilir regülatör markası
Ürün ve Hizmetler
Videolar

Reksan 12,5 kva Regülatör

Monofaze Regülatörler -- > 12.5 kva Regülatör          


 

 Reksan 12,5 kva Monofaze Regülatör

%100 yerli üretim olan 12,5 kva regülatörler, elektrik elektronik cihazları akım değişikliklerinden olumsuz etkilenmelere karşı koruyan son teknoloji ürünlerdir. Reksan regülatör, işinin ehli kadrosu ile kaliteli işlere imza atmakta, sektörün en güvenilir ve en ekonomik regülatörlerini üretmektedir. Evlerden okullara, hastanelerden iş yerlerine kadar her yerde kullanılan 12,5 kva regülatör, elektrik elektronik cihazların uzun yıllar sorunsuz kullanılmasını sağlayan ve akım dalgalanmasının neden olduğu elektriksel arızaları engelleyen bir cihazdır.12.5 kva Reksan Monofaze Regülatör Kullanımı bir lüks müdür?

Regülatör kullanımı bir lüks olmayıp aksine zorunlu bir ihtiyaçtır. Elektrikli cihazların en ufak dalgalanmalarda kartlarının yanmasından geri dönüşü olmayan arızalara kadar birçok yönden olumsuz etkilendiği bir gerçektir. 12,5 kva regülatörler tüm akım dalgalanmalarında devreye girerek akım sabitlemekte ve cihazların ömrünü uzatmaktadır.

  

 


Regülatörlerimizin Genel Özellikleri:

Düşük Ve Yüksek Girişli Özel Üretimler,Kullanım Alanına Uygun İç Ortam Dış Ortama Uygun Kabin Üretimi , Mikroişlemci Kontrollü Tam Otomatik Voltaj Regülatörü,100 V/Sn. Regülasyon Voltaj Düzeltme, Doğrusal Olmayan Yükleri Sürebilme Özelliği, Geniş Güç Ve Gerilim Aralığı, Yüksek Kalite  Sessiz Çalışma Özelliği (<50 db="" m2="" manuel="" by-pass="" zelli="" i="" estetik="" dizayn="" uzun="" m="" r="" kaliteli="" malzeme="" le="" retim="" minimum="" ar="" za="" riski="" is="" nem="" toz="" so="" uk="" ve="" titre="" imden="" etkilenmeyen="" kabin="" elektrikli="" t="" cihazlar="" in="" g="" venlik="" kalkan="" a="" d="" k="" voltaj="" koruma="" opsiyonel="" yerli="" milli="" standartlara="" uygun="" 2="" y="" l="" garanti="" s="" n="" rs="" z="" span="">  Yedek Parça Bulundurma Garantisi,7/24 Teknik Servis Hizmeti