Reksan Regülatör Logo
   REKSAN REGÜLATÖR ELEKTRONİK
  %100 Yerli Malı Türkiye'nin en güvenilir regülatör markası
Ürün ve Hizmetler
Videolar

Trifaze Servo 37,5 kva Regülatör

Trifaze Regülatörler -- > 37,5 kva Regülatör          


 

Reksan 37,5 kva Trifaze Servo Regülatör

Sayıca fazla elektrik elektronik cihazların kullanıldığı hastane, banka, fabrika ve savunma sanayi gibi sektörlerde kullanılan 37,5 kva regülatör, bir regülatör olarak tüm ihtiyaçlara cevap veren ileri teknoloji bir voltaj sabitleyicidir. 380 volt sabitleyici olarak mükemmel bir mikroişlemci kontrollü ve tam otomatik servo sisteme sahip olan ürün, Reksan regülatörün en gözde ürünlerindendir.37,5 kva Reksan Trifaze Regülatör hassasiyeti test edilmiş midir?

Şebeke elektriğini süzerek dengeleyen ve voltaj iniş çıkışlarını anında yakalayarak süzgeçten geçirip sabitleyen 37,5 kva regülatör, yüksek hassasiyette güvenilirliği test edilmiş bir cihazdır. Referansları çok güçlü olan Reksan regülatör, dünyanın dört bir yanına hizmet götüren köklü ve güvenilir bir yerli firmadır. Yerli üretimlerin trcih edilmesi gereken günümüz teknoloji çağında Reksan regülatör doğru adrestir.

  

 


Regülatörlerimizin Genel Özellikleri:

Uygun İç Ortam Dış Düşük Ve Yüksek Girişli Özel Üretimler,Kullanım Alanına Uygun İç Ortam Dış Ortama Uygun Kabin Üretimi , Mikroişlemci Kontrollü Tam Otomatik Voltaj Regülatörü,100 V/Sn. Regülasyon Voltaj Düzeltme, Doğrusal Olmayan Yükleri Sürebilme Özelliği, Geniş Güç Ve Gerilim Aralığı, Yüksek Kalite  Sessiz Çalışma Özelliği (<50 db="" m2="" manuel="" by-pass="" zelli="" i="" estetik="" dizayn="" uzun="" m="" r="" kaliteli="" malzeme="" le="" retim="" minimum="" ar="" za="" riski="" is="" nem="" toz="" so="" uk="" ve="" titre="" imden="" etkilenmeyen="" kabin="" elektrikli="" t="" cihazlar="" in="" g="" venlik="" kalkan="" a="" d="" k="" voltaj="" koruma="" opsiyonel="" yerli="" milli="" standartlara="" uygun="" 2="" y="" l="" garanti="" s="" n="" rs="" z="" yedek="" par="" bulundurma="" garantisi="" 7="" 24="" teknik="" servis="" hizmeti="" span="">


Reksan Regülatör Pano Elektrik Elektronik Ups Sanayi

Reksan Trifaze Servo Regülatör Teknik Özellikleri