Reksan Regülatör Logo
   REKSAN REGÜLATÖR ELEKTRONİK
  %100 Yerli Malı Türkiye'nin en güvenilir regülatör markası
Ürün ve Hizmetler
Videolar

Reksan 5 kva Regülatör

Monofaze Regülatörler -- > 5 kva Regülatör          


 

 Reksan 5 kva Regülatör

Kritik kamu kurum ve kuruluşları başta olmak üzere tüm ev ve işyerlerine regülatör üreten Reksan Regülatör, 5 kva 220 volt çıkışlı regülatör üretimi ile önemli bir hizmet sunmaktadır. Voltaj düşmesi veya yükselmesi durumunda elektrikli cihazların arızalanma riski herkes tarafından bilinmektedir. Bu riski sıfırlayan 5 kva regülatörler, cihazların dalgalanmalardan etkilenmemesi için 220 volt sabitleme özelliği ile standart bir elektrik akımı sağlamaktadır.Reksan 5 kva Regülatörü Elektirik dalgalarında işe yarar mı?

Yıldırım düşmesi, trafo patlaması gibi ciddi elektrik dalgalanmalarında cihazları koruyan 5 kva regülatör, hem ekonomik hem de güvenilirliği test edilmiş bir cihazdır. 7/24 hizmet sunan Reksan Regülatör, deneyimli ve tecrübeli kadrosu ile yerli bir üretim firması olarak müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyelerde tutmaktadır.

  

 


Regülatörlerimizin Genel Özellikleri:

Düşük Ve Yüksek Girişli Özel Üretimler,Kullanım Alanına Uygun İç Ortam Dış Ortama Uygun Kabin Üretimi , Mikroişlemci Kontrollü Tam Otomatik Voltaj Regülatörü,100 V/Sn. Regülasyon Voltaj Düzeltme, Doğrusal Olmayan Yükleri Sürebilme Özelliği, Geniş Güç Ve Gerilim Aralığı, Yüksek Kalite  Sessiz Çalışma Özelliği (<50 db="" m2="" manuel="" by-pass="" zelli="" i="" estetik="" dizayn="" uzun="" m="" r="" kaliteli="" malzeme="" le="" retim="" minimum="" ar="" za="" riski="" is="" nem="" toz="" so="" uk="" ve="" titre="" imden="" etkilenmeyen="" kabin="" elektrikli="" t="" cihazlar="" in="" g="" venlik="" kalkan="" a="" d="" k="" voltaj="" koruma="" opsiyonel="" yerli="" milli="" standartlara="" uygun="" 2="" y="" l="" garanti="" s="" n="" rs="" z="" yedek="" par="" bulundurma="" garantisi="" 7="" 24="" teknik="" servis="" hizmeti="" br="">