Reksan Regülatör Logo
   REKSAN REGÜLATÖR ELEKTRONİK
  %100 Yerli Malı Türkiye'nin en güvenilir regülatör markası
Ürün ve Hizmetler
Videolar

Trifaze Servo 22,5 kva Regülatör

Trifaze Regülatörler -- > 22,5 kva Regülatör          


 

   Reksan 22,5 kva Trifaze Servo Regülatör

Üç ana trafo ve 3 variaktan oluşan 22,5 kva regülatör,  380 volt sabitleyici ve oldukça hassas regülasyon yapan mikroişlemci kontrollü bir regülatördür. Elektrik elektronik cihazların ömrünü uzatmakta, elektrik dalgalanmalarına karşı arızalanmalarını önlemektedir. Ev, işyeri ve ofislerde güvenle kullanılan bir cihaz olup, tüm elektrikli ürünlerin ihtiyacını karşılamaya yöneliktir.22,5 kva Reksan Trifaze Regülatör nerede kullanımı idealdir?

Garantili regülatör üretimleri ile sektörün önde gelen firması olan Reksan regülatör, güçlü referansları olan güvenilir ve yerli bir firmadır. Regülatör satın almadan önce Reksan regülatörlerinin kalitesini ve farkını web sitesinde inceleyebilir, regülatör almak için doğru adresin Reksan regülatör olduğunu gözlerinizle görebilirsiniz. Tüm voltaj değişimlerini yakalayan ve akım sabitleyen 22,5 kva regülatör işyeri, hastane, banka, okul ve binalarda kullanılmak için idealdir.

  

 


Regülatörlerimizin Genel Özellikleri:

Düşük Ve Yüksek Girişli Özel Üretimler,Kullanım Alanına Uygun İç Ortam Dış Düşük Ve Yüksek Girişli Özel Üretimler,Kullanım Alanına Uygun İç Ortam Dış Ortama Uygun Kabin Üretimi , Mikroişlemci Kontrollü Tam Otomatik Voltaj Regülatörü,100 V/Sn. Regülasyon Voltaj Düzeltme, Doğrusal Olmayan Yükleri Sürebilme Özelliği, Geniş Güç Ve Gerilim Aralığı, Yüksek Kalite  Sessiz Çalışma Özelliği (<50 db="" m2="" manuel="" by-pass="" zelli="" i="" estetik="" dizayn="" uzun="" m="" r="" kaliteli="" malzeme="" le="" retim="" minimum="" ar="" za="" riski="" is="" nem="" toz="" so="" uk="" ve="" titre="" imden="" etkilenmeyen="" kabin="" elektrikli="" t="" cihazlar="" in="" g="" venlik="" kalkan="" a="" d="" k="" voltaj="" koruma="" opsiyonel="" yerli="" milli="" standartlara="" uygun="" 2="" y="" l="" garanti="" s="" n="" rs="" z="" yedek="" par="" bulundurma="" garantisi="" 7="" 24="" teknik="" servis="" hizmeti="" span="">


Reksan Regülatör Pano Elektrik Elektronik Ups Sanayi

Reksan Trifaze Servo Regülatör Teknik Özellikleri