Reksan Regülatör Logo
   REKSAN REGÜLATÖR ELEKTRONİK
  %100 Yerli Malı Türkiye'nin en güvenilir regülatör markası
Ürün ve Hizmetler
Videolar

Reksan 15 kva Regülatör

Monofaze Regülatörler -- > 15 kva Regülatör          


 

  Reksan 15 kva Monofaze Regülatör

Monofaze bir ürün olarak son teknoloji 15 kva regülatör, ev ve küçük işyerleri için ihtiyaçlara cevap veren bir cihazdır. Ani dalgalanmalardan etkilenmeyen cihazlar bu ürün sayesinde arızalanmadan daha uzun ömürlü olacak ve masraf çıkarmayacaktır. Reksan regülatör, oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip profesyonel bir yerli firmadır. Yerli firma ile alışveriş yapmanın verdiği güvenle en kaliteli regülatörleri en hesaplı fiyatlara alan müşteriler 7/24 kendilerine muhatap bulmanın konforunu yaşamaktadır.Reksan 15 kva Regülatörleri Ekonomik midir?

Regülatör kullanmanın rahatlığını yaşayanlar cihazlarını uzun yıllar sorunsuz kullanarak masraf yapmaktan kurtulmaktadır. 15 kva regülatör, hem ekonomik hem de kaliteli bir ürün olarak geniş bir alanda kullanılmaktadır. Son teknoloji regülatörler hakkında detaylı bilgi için Reksan regülatörün web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

  

 


Regülatörlerimizin Genel Özellikleri:

Düşük Ve Yüksek Girişli Özel Üretimler,Kullanım Alanına Uygun İç Ortam Dış Ortama Uygun Kabin Üretimi , Mikroişlemci Kontrollü Tam Otomatik Voltaj Regülatörü,100 V/Sn. Regülasyon Voltaj Düzeltme, Doğrusal Olmayan Yükleri Sürebilme Özelliği, Geniş Güç Ve Gerilim Aralığı, Yüksek Kalite  Sessiz Çalışma Özelliği (<50 db="" m2="" manuel="" by-pass="" zelli="" i="" estetik="" dizayn="" uzun="" m="" r="" kaliteli="" malzeme="" le="" retim="" minimum="" ar="" za="" riski="" is="" nem="" toz="" so="" uk="" ve="" titre="" imden="" etkilenmeyen="" kabin="" elektrikli="" t="" cihazlar="" in="" g="" venlik="" kalkan="" a="" d="" k="" voltaj="" koruma="" opsiyonel="" yerli="" milli="" standartlara="" uygun="" 2="" y="" l="" garanti="" s="" n="" rs="" z="" span="">  Yedek Parça Bulundurma Garantisi,7/24 Teknik Servis Hizmeti