Reksan Regülatör Logo
   REKSAN REGÜLATÖR ELEKTRONİK
  %100 Yerli Malı Türkiye'nin en güvenilir regülatör markası
Ürün ve Hizmetler
Videolar

Trifaze Servo 3 kva Regülatör

Trifaze Regülatörler -- > 3 kva Regülatör          


 

Tam otomatik bir voltaj regülatör olan 3 kva regülatör  ,380 volt çıkışlı trifaze regülatör olarak kullanılmaktadır. Tüm fimalar , kurum ve kuruluşlar  ve parasını boşa harcamak istemeyen tüm konut sahipleri  mevcut olan elektriğe bağlı cihazlarının uzun süre ve sağlıklı kullanımı konusunda hassasiyet gösterirler . Bu cihaz sahiplerinin önemli bir kısmı referanslarının da avantajıyla, Reksan regülatörleri kullanmaktadır.

  Reksan 3 kva Trifaze Servo Regülatör

Voltaj dalgalanmalarından elektrik elektronik cihazların etkilenmesini engelleyen regülatörler, cihazların uzun süre kapasiteleriyle kullanımında ve geri dönüşü olmayan hasar almasını engellemek için kullanılırlar.

Örneğin bir işletme sahibinin mevcut kaynaklarını yerinde kullanması , varolan cihazların ömrünü uzatan regülatör kullanımından faydalanması birçok harcama kalemi yükünden işletmeyi kurtaracaktır.  Regülatör kullanmayan işletme ve firmalar bir süre sonra yaşadıkları cihaz bozulmaları , dijital kartlarının yanması gibi sorunlarla iş ve zaman kaybına uğramaktadır ki bu yüzden bir çok iş kaybıda kendiliğinde gelmekte rakipleri arasında güvenilirlikleri zedelenmektedir.3kva Reksan Trifaze Regülatör bir pansiyon ya da otelde kullanılabilir mi?

Bir yıl boyunca birikiminizi kenara koyarak gitmeyi planladığınız bir otele vardığınızda günlük hayatın dertleri ve kaygılarından uzaklaşmak istersiniz ancak otele vardığınızda voltaj dalgalaması nedeniyle kalacağınız oda da buzdolabının , kilimanın ve tv nin bozulduğunu düşünün. Kaldığınız oteli birine tavsiye etmeyeceğiniz gibi sanal dünyada bir çok forum ve yazıda otelin cihazların bozuk olduğunu yazar hatta para iadesi isteyerek hakkınızı talep edersiniz. Bunun onlarca oda da olduğunu düşünün bir anda oteliniz asla görmek istemeyeceğiniz yorumlara maruz kalır . Reksan regülatör cihazlarınızın ömrünü uzatır.Sizi bu gibi voltaj dalgalanması sorunundan kurtaracaktır.

  

 


Regülatörlerimizin Genel Özellikleri:

Düşük Ve Yüksek Girişli Özel Üretimler,Kullanım Alanına Uygun İç Ortam Dış Düşük Ve Yüksek Girişli Özel Üretimler,Kullanım Alanına Uygun İç Ortam Dış Ortama Uygun Kabin Üretimi , Mikroişlemci Kontrollü Tam Otomatik Voltaj Regülatörü,100 V/Sn. Regülasyon Voltaj Düzeltme, Doğrusal Olmayan Yükleri Sürebilme Özelliği, Geniş Güç Ve Gerilim Aralığı, Yüksek Kalite  Sessiz Çalışma Özelliği (<50 db="" m2="" manuel="" by-pass="" zelli="" i="" estetik="" dizayn="" uzun="" m="" r="" kaliteli="" malzeme="" le="" retim="" minimum="" ar="" za="" riski="" is="" nem="" toz="" so="" uk="" ve="" titre="" imden="" etkilenmeyen="" kabin="" elektrikli="" t="" cihazlar="" in="" g="" venlik="" kalkan="" a="" d="" k="" voltaj="" koruma="" opsiyonel="" yerli="" milli="" standartlara="" uygun="" 2="" y="" l="" garanti="" s="" n="" rs="" z="" span="">  Yedek Parça Bulundurma Garantisi,7/24 Teknik Servis HizmetiReksan Trifaze Servo Regülatör Teknik Özellikleri