Reksan Regülatör Logo
   REKSAN REGÜLATÖR ELEKTRONİK
  %100 Yerli Malı Türkiye'nin en güvenilir regülatör markası
Ürün ve Hizmetler
Videolar

Reksan 20 kva Regülatör

Monofaze Regülatörler -- > 20 kva Regülatör          


 

  Reksan 20 kva Monofaze Regülatör

Mikroişlemci veya servo regülatör olarak üretilen 20 kva regülatör, daire ve küçük işletmelerin voltaj sabitleyicisi olarak kullanılmaktadır. Tüm elektrikli cihazlara gelen elektrik akımını sabitleyen ürün, elektrikli cihazlar için adeta bir koruma kalkanı vazifesi görür. Voltaj oynamalarına karşı makinelerin zarar görmesini engelleyerek ömrünü uzatır. Zamansız ve oldukça masraflı olan voltaj oynamalarına bağlı elektrik arızaları garanti kapsamı dışında kaldığından bütçeleri sarsmaktadır.20 kva Reksan Monofaze Regülatör güvenilir midir?

Full donanımlı Reksan regülatörler, uzun ömürlü, kaliteli, güvenilirliği test edilmiş son teknoloji cihazlardır. Bir kez alıp uzun yıllar kullanmak ve elektrikli cihazların voltaj dalgalanmalarından kaynaklanan arızaları yaşamamak için Reksan regülatörleri almak en doğru karardır. Güvenilir bir yerli firma olan Reksan Regülatör güçlü referansları ile sektöründe bir numaradır.

  

 


Regülatörlerimizin Genel Özellikleri:

Düşük Ve Yüksek Girişli Özel Üretimler,Kullanım Alanına Uygun İç Ortam Dış Ortama Uygun Kabin Üretimi , Mikroişlemci Kontrollü Tam Otomatik Voltaj Regülatörü,100 V/Sn. Regülasyon Voltaj Düzeltme, Doğrusal Olmayan Yükleri Sürebilme Özelliği, Geniş Güç Ve Gerilim Aralığı, Yüksek Kalite  Sessiz Çalışma Özelliği (<50 db="" m2="" manuel="" by-pass="" zelli="" i="" estetik="" dizayn="" uzun="" m="" r="" kaliteli="" malzeme="" le="" retim="" minimum="" ar="" za="" riski="" is="" nem="" toz="" so="" uk="" ve="" titre="" imden="" etkilenmeyen="" kabin="" elektrikli="" t="" cihazlar="" in="" g="" venlik="" kalkan="" a="" d="" k="" voltaj="" koruma="" opsiyonel="" yerli="" milli="" standartlara="" uygun="" 2="" y="" l="" garanti="" s="" n="" rs="" z="" yedek="" par="" bulundurma="" garantisi="" 7="" 24="" teknik="" servis="" hizmeti="" span="">