Reksan Regülatör Logo
   REKSAN REGÜLATÖR ELEKTRONİK
  %100 Yerli Malı Türkiye'nin en güvenilir regülatör markası
Ürün ve Hizmetler
Videolar

Trifaze Servo 600 kva Regülatör

Trifaze Regülatörler -- > 600 kva Regülatör          


 

Reksan 600 kva Trifaze Servo Regülatör

Tam otomatik servo sistem olarak voltaj sabitleme fonksiyonu olan 600 kva regülatör, Reksan regülatörün büyük işletmeler ve kurumlar için tasarladığı bir cihazdır. Sürekli ve verimli çalışmak için sabit elektrik akımına ihtiyacı olan cihazlar, düzensiz voltaj dalgalanmalarından olumsuz etkilenmekte ve arıza vermektedir. Bu arızalar garanti kapsamı dışında olup oldukça masraflı arızalardır.600 kva Reksan Trifaze Regülatör Full Donanımlı Bir Regülatör müdür?

Mikroişlemci kontrollü ve full donanımlı regülatörleri ile sektörün en önemli hizmetini veren Reksan regülatör, Türkiye’ye ve dünyaya son teknoloji ürünlerini pazarlayan büyük bir firmadır. Köklü geçmişi ve mükemmel üretimleri ile lider olan firma %100 yerli bir firma olarak müşterilerine güven vermektedir. 600 kva regülatör, düzensiz şebeke akımını sabitleyerek cihazlara standart elektrik akımını sağlamaktadır.

  

 


Regülatörlerimizin Genel Özellikleri:

Uygun İç Ortam Dış Düşük Ve Yüksek Girişli Özel Üretimler,Kullanım Alanına Uygun İç Ortam Dış Ortama Uygun Kabin Üretimi , Mikroişlemci Kontrollü Tam Otomatik Voltaj Regülatörü,100 V/Sn. Regülasyon Voltaj Düzeltme, Doğrusal Olmayan Yükleri Sürebilme Özelliği, Geniş Güç Ve Gerilim Aralığı, Yüksek Kalite  Sessiz Çalışma Özelliği (<50 db="" m2="" manuel="" by-pass="" zelli="" i="" estetik="" dizayn="" uzun="" m="" r="" kaliteli="" malzeme="" le="" retim="" minimum="" ar="" za="" riski="" is="" nem="" toz="" so="" uk="" ve="" titre="" imden="" etkilenmeyen="" kabin="" elektrikli="" t="" cihazlar="" in="" g="" venlik="" kalkan="" a="" d="" k="" voltaj="" koruma="" opsiyonel="" yerli="" milli="" standartlara="" uygun="" 2="" y="" l="" garanti="" s="" n="" rs="" z="" yedek="" par="" bulundurma="" garantisi="" 7="" 24="" teknik="" servis="" hizmeti="" span="">

Reksan Regülatör Pano Elektrik Elektronik Ups Sanayi

Reksan Trifaze Servo Regülatör Teknik Özellikleri