Reksan Regülatör Logo
   REKSAN REGÜLATÖR ELEKTRONİK
  %100 Yerli Malı Türkiye'nin en güvenilir regülatör markası
Ürün ve Hizmetler
Videolar

Trifaze Servo 1500 kva Regülatör

Trifaze Regülatörler -- > 1500 kva Regülatör          


 

 Reksan 1500 kva Trifaze Servo Regülatör

Reksan regülatör, sektörün en köklü ve en büyük firması olarak çalışan %100 yerli bir firmadır. Yerli firma ile alışveriş yapmanın keyfini sonuna kadar yaşatmakta, 7/24 müşterilerine hizmet sunmaktadır. Uzman kadrosu ile her sektöre profesyonel çözümler üreten firma, Türkiye ve tüm dünyada tanınan markalaşmış bir firmadır. Ürün yelpazesi geniş olup, full donanımlı ve alternatiflerine göre daha ekonomiktir.1500 kva Reksan Trifaze Regülatör kimlere hitap eder?

Servo kontrollü tam otomatik bir cihaz olan 1500 kva regülatör, büyük ölçekli fabrika, kurum ve kuruluşların ihtiyacı düşünülerek tasarlanmıştır. Mikroişlemcili bir voltaj sabitleyici olarak dengesiz gelen şebeke elektriğini süzgeçten geçirmekte ve 380 volta sabitlemektedir. Sabit elektrikle çalışan cihazlar elektrik dalgalanmalarından etkilenmedikleri için arıza yapmamakta, performanslarından bir şey kaybetmemektedir.

  

 


Regülatörlerimizin Genel Özellikleri:

Uygun İç Ortam Dış Düşük Ve Yüksek Girişli Özel Üretimler,Kullanım Alanına Uygun İç Ortam Dış Ortama Uygun Kabin Üretimi , Mikroişlemci Kontrollü Tam Otomatik Voltaj Regülatörü,100 V/Sn. Regülasyon Voltaj Düzeltme, Doğrusal Olmayan Yükleri Sürebilme Özelliği, Geniş Güç Ve Gerilim Aralığı, Yüksek Kalite  Sessiz Çalışma Özelliği (<50 db="" m2="" manuel="" by-pass="" zelli="" i="" estetik="" dizayn="" uzun="" m="" r="" kaliteli="" malzeme="" le="" retim="" minimum="" ar="" za="" riski="" is="" nem="" toz="" so="" uk="" ve="" titre="" imden="" etkilenmeyen="" kabin="" elektrikli="" t="" cihazlar="" in="" g="" venlik="" kalkan="" a="" d="" k="" voltaj="" koruma="" opsiyonel="" yerli="" milli="" standartlara="" uygun="" 2="" y="" l="" garanti="" s="" n="" rs="" z="" yedek="" par="" bulundurma="" garantisi="" 7="" 24="" teknik="" servis="" hizmeti="" span="">

Reksan Regülatör Pano Elektrik Elektronik Ups Sanayi

Reksan Trifaze Servo Regülatör Teknik Özellikleri