Reksan Regülatör Logo
   REKSAN REGÜLATÖR ELEKTRONİK
  %100 Yerli Malı Türkiye'nin en güvenilir regülatör markası
Ürün ve Hizmetler
Videolar

Trifaze Servo 120 kva Regülatör

Trifaze Regülatörler -- > 120 kva Regülatör          


 

 Reksan 120 kva Trifaze Servo Regülatör

Reksan regülatör, %100 yerli bir firma olarak Türkiye’nin dört bir yanına ve dünyaya regülatör üretmektedir. Güçlü referanslara sahip olan firma, başta savunma sanayi olmak üzere hastanelere, bankalara, okullara ve daha birçok sektöre regülatör vermektedir. Servo kontrollü tam otomatik bir regülatör olan 120 kva regülatör, mikroişlemci kontrollü son teknoloji bir üründür.120 kva Reksan Trifaze Regülatör Dengesiz Elektrik Akımına Çözüm müdür ?

Sık-sık değişen şebeke elektrik akımını 380 volta sabitleyerek ev ve işyerlerindeki elektrikli cihazları koruyan 120 kva regülatör, voltaj oynamalarında voltaj sabitleyici olarak fonksiyonu çok önemli bir regülatördür. Dengesiz gelen elektrik akımı cihazların çalışma sistemine zarar vermekte, kartlarını bozarak ciddi hasarlara neden olmaktadır. Standart elektrik akımı için kullanılan regülatörler, voltaj düzenleyici olarak makinelerin ömrünü uzatan cihazlardır.

  

 


Regülatörlerimizin Genel Özellikleri:

Uygun İç Ortam Dış Düşük Ve Yüksek Girişli Özel Üretimler,Kullanım Alanına Uygun İç Ortam Dış Ortama Uygun Kabin Üretimi , Mikroişlemci Kontrollü Tam Otomatik Voltaj Regülatörü,100 V/Sn. Regülasyon Voltaj Düzeltme, Doğrusal Olmayan Yükleri Sürebilme Özelliği, Geniş Güç Ve Gerilim Aralığı, Yüksek Kalite  Sessiz Çalışma Özelliği (<50 db="" m2="" manuel="" by-pass="" zelli="" i="" estetik="" dizayn="" uzun="" m="" r="" kaliteli="" malzeme="" le="" retim="" minimum="" ar="" za="" riski="" is="" nem="" toz="" so="" uk="" ve="" titre="" imden="" etkilenmeyen="" kabin="" elektrikli="" t="" cihazlar="" in="" g="" venlik="" kalkan="" a="" d="" k="" voltaj="" koruma="" opsiyonel="" yerli="" milli="" standartlara="" uygun="" 2="" y="" l="" garanti="" s="" n="" rs="" z="" yedek="" par="" bulundurma="" garantisi="" 7="" 24="" teknik="" servis="" hizmeti="" span="">


Reksan Regülatör Pano Elektrik Elektronik Ups Sanayi

Reksan Trifaze Servo Regülatör Teknik Özellikleri