Reksan Regülatör Logo
   REKSAN REGÜLATÖR ELEKTRONİK
  %100 Yerli Malı Türkiye'nin en güvenilir regülatör markası
Ürün ve Hizmetler
Videolar

Trifaze Servo 2000 kva Regülatör

Trifaze Regülatörler -- > 2000 kva Regülatör          


 

 Reksan 2000 kva Trifaze Servo Regülatör

Her kurum ve kuruluş için elektrikli cihazlarının verimliliği ve performansı çok önemlidir. Minimum maliyetle maksimum kar amaçlanan günümüzde, cihazların elektrik dalgalanmaları nedeni ile arızalanması büyük zararlara yol açmaktadır. Regülatörler firmalar ve binalar için çok kıymetli olan cihazları sağlıksız elektrik akımından korumakta ve standart bir elektrik akımı sağlamaktadır.2000 kva Reksan Trifaze Regülatör cihazlarda arızanın önüne geçebilir mi?

Yılların verdiği tecrübe ile müşteri memnuniyetini en üst seviyelerde tutan Reksan Regülatör, 2000 kva regülatör üretimi ile büyük firmaların regülatör ihtiyacını karşılamaktadır. Tam otomatik ve mikroişlemcili regülatör, büyük firmalarda elektrik dalgalanmalarının makinelerde yol açtığı zararları engellemektedir. Sağlıksız gelen şebeke voltajını düzenleyerek sabitleyen cihaz, makinelerin verimli çalışmasını sağlayarak arıza ve duruşların önüne geçmektedir.

  

 


Regülatörlerimizin Genel Özellikleri:

Uygun İç Ortam Dış Düşük Ve Yüksek Girişli Özel Üretimler,Kullanım Alanına Uygun İç Ortam Dış Ortama Uygun Kabin Üretimi , Mikroişlemci Kontrollü Tam Otomatik Voltaj Regülatörü,100 V/Sn. Regülasyon Voltaj Düzeltme, Doğrusal Olmayan Yükleri Sürebilme Özelliği, Geniş Güç Ve Gerilim Aralığı, Yüksek Kalite  Sessiz Çalışma Özelliği (<50 db="" m2="" manuel="" by-pass="" zelli="" i="" estetik="" dizayn="" uzun="" m="" r="" kaliteli="" malzeme="" le="" retim="" minimum="" ar="" za="" riski="" is="" nem="" toz="" so="" uk="" ve="" titre="" imden="" etkilenmeyen="" kabin="" elektrikli="" t="" cihazlar="" in="" g="" venlik="" kalkan="" a="" d="" k="" voltaj="" koruma="" opsiyonel="" yerli="" milli="" standartlara="" uygun="" 2="" y="" l="" garanti="" s="" n="" rs="" z="" yedek="" par="" bulundurma="" garantisi="" 7="" 24="" teknik="" servis="" hizmeti="" span="">

Reksan Regülatör Pano Elektrik Elektronik Ups Sanayi

Reksan Trifaze Servo Regülatör Teknik Özellikleri