Reksan Regülatör Logo
   REKSAN REGÜLATÖR ELEKTRONİK
  %100 Yerli Malı Türkiye'nin en güvenilir regülatör markası
Ürün ve Hizmetler
Videolar

Reksan 10 kva Regülatör

Monofaze Regülatörler -- > 10 kva Regülatör          


 

 Reksan 10 kva Monofaze Regülatör

Sektörün en güvenilir ve en kaliteli cihazlarını üreten Reksan Regülatör, 10 kva regülatör üretimi ile bir evin tüm cihazlarını koruma altına alacak olan regülatörleri üretmektedir. Son teknoloji mikroişlemcili regülatörler sayesinde evlerde hiçbir elektrikli makine voltaj oynamalarından etkilenmemekte, kart yanması ve arıza problemi yaşamamaktadır. Yılların verdiği tecrübe ve uzmanlıkla sektörün en güvenilir ve kaliteli bir firması olan Reksan regülatör, en yeni tasarımlarla müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermektedir.10 kva Reksan Monofaze Regülatör Bir Apartman Dairesinde Elektrikli aletlere yeter mi?

Bir dairenin tüm elektrikli ev aletlerini voltaj oynamalarından kaynaklanan arızalanmalara karşı korumaya alan 10 kva regülatör, 220 volt sabitleme özelliği ile tüm cihazlara standart akım göndermektedir. Kullanılan malzeme kaliteli, işçiliği mükemmel regülatörler olarak çok tercih edilmektedir.

  

 


Regülatörlerimizin Genel Özellikleri:

Düşük Ve Yüksek Girişli Özel Üretimler,Kullanım Alanına Uygun İç Ortam Dış Ortama Uygun Kabin Üretimi , Mikroişlemci Kontrollü Tam Otomatik Voltaj Regülatörü,100 V/Sn. Regülasyon Voltaj Düzeltme, Doğrusal Olmayan Yükleri Sürebilme Özelliği, Geniş Güç Ve Gerilim Aralığı, Yüksek Kalite  Sessiz Çalışma Özelliği (<50 db="" m2="" manuel="" by-pass="" zelli="" i="" estetik="" dizayn="" uzun="" m="" r="" kaliteli="" malzeme="" le="" retim="" minimum="" ar="" za="" riski="" is="" nem="" toz="" so="" uk="" ve="" titre="" imden="" etkilenmeyen="" kabin="" elektrikli="" t="" cihazlar="" in="" g="" venlik="" kalkan="" a="" d="" k="" voltaj="" koruma="" opsiyonel="" yerli="" milli="" standartlara="" uygun="" 2="" y="" l="" garanti="" s="" n="" rs="" z="" span="">  Yedek Parça Bulundurma Garantisi,7/24 Teknik Servis Hizmeti