Reksan Regülatör Logo
   REKSAN REGÜLATÖR ELEKTRONİK
  %100 Yerli Malı Türkiye'nin en güvenilir regülatör markası
Ürün ve Hizmetler
Videolar

1 kva Regülatör

Monofaze Regülatörler -- > 1 kva Regülatör          


    Elektrikli ya da  elektronik makinelerin elektrik dalgalanmalarından zarar görmemesi için regülatör kullanılması gerekmektedir. 

Reksan regülatörün kaliteli ve güvenilir ürünlerinden olan 1 kva regülatör, son teknoloji bir cihazdır. Dalgalanmalara karşı voltaj sabitleyen 1 kva regülatör, makinelerin arızalanmasını engelleyerek ömrünü uzatmaktadır. Güvenilirliği denenmiş olan 1 kva regülatörler 220 volt sabitleme özelliği ile ev ve işyerlerindeki makinelerin dalgalanmalardan zarar görmesini engellemektedir. 

%100 yerli bir üretim olarak güvenilir ve kalitelidir. Müşterilerin ihtiyacına cevap veren bir ürün olarak sektörün en önemli üretimlerindendir.1 kva Regülatör nerelerde kullanılır?

Elektrikli cihazlardan %100 verim alınmasını sağlayan 1 kva regülatör, hassas kurum ve kuruluşlardan ev ve okullara kadar her yerde kullanılan ekonomik bir cihazdır. 


Regülatörlerimizin Genel Özellikleri:

Reksan Regülatör Modeli Özellikleri,Düşük Ve Yüksek Girişli Özel Üretimler,Kullanım Alanına Uygun İç Ortam Dış Ortama Uygun Kabin Üretimi , Mikroişlemci Kontrollü Tam Otomatik Voltaj Regülatörü,100 V/Sn. Regülasyon Voltaj Düzeltme, Doğrusal Olmayan Yükleri Sürebilme Özelliği, Geniş Güç Ve Gerilim Aralığı, Yüksek Kalite  Sessiz Çalışma Özelliği (<50 db="" m2="" manuel="" by-pass="" zelli="" i="" estetik="" dizayn="" uzun="" m="" r="" kaliteli="" malzeme="" le="" retim="" minimum="" ar="" za="" riski="" is="" nem="" toz="" so="" uk="" ve="" titre="" imden="" etkilenmeyen="" kabin="" elektrikli="" t="" cihazlar="" in="" g="" venlik="" kalkan="" a="" d="" k="" voltaj="" koruma="" opsiyonel="" yerli="" milli="" standartlara="" uygun="" 2="" y="" l="" garanti="" s="" n="" rs="" z="" yedek="" par="" bulundurma="" garantisi="" 7="" 24="" teknik="" servis="" hizmeti="" span="">