Reksan Regülatör Logo
   REKSAN REGÜLATÖR ELEKTRONİK
  %100 Yerli Malı Türkiye'nin en güvenilir regülatör markası
Ürün ve Hizmetler
Videolar

Trifaze Servo 15 kva Regülatör

Trifaze Regülatörler -- > 15 kva Regülatör          


 

   Reksan 15 kva Trifaze Servo Regülatör

Son teknoloji bir voltaj düzenleyici olarak ev ve işyerlerinde kullanılan 15 kva regülatör, 380 volt çıkışı ile tüm ihtiyaçlara cevap vermektedir. Reksan regülatör imalatı olarak güvenilirliği test edilmiş elektronik bir cihazdır. Voltaj dalgalanmalarının neden olduğu arızaları ortadan kaldırarak makinelerin verimli çalışmasını sağlar. Tam otomatik bir voltaj düzenleyici olarak anında şebeke akımını süzgeçten geçirir ve sabitleyerek standart akım sağlar.15 kva Reksan Trifaze Regülatör tam otomatik bir regülatör tasarımı mıdır?

İşçilik ve kullanılan malzemenin kalitesi mükemmel olup, profesyonel çözümler sunmaktadır. 15 kva regülatör servo kontrollü tam otomatik bir regülatör tasarımında ve %100 yerli malıdır. Reksan regülatör sektörün son teknoloji ürünlerini imal etmekte, Türkiye ve tüm dünyaya 7/24 servis etmektedir.

  

 


Regülatörlerimizin Genel Özellikleri:

Düşük Ve Yüksek Girişli Özel Üretimler,Kullanım Alanına Uygun İç Ortam Dış Düşük Ve Yüksek Girişli Özel Üretimler,Kullanım Alanına Uygun İç Ortam Dış Ortama Uygun Kabin Üretimi , Mikroişlemci Kontrollü Tam Otomatik Voltaj Regülatörü,100 V/Sn. Regülasyon Voltaj Düzeltme, Doğrusal Olmayan Yükleri Sürebilme Özelliği, Geniş Güç Ve Gerilim Aralığı, Yüksek Kalite  Sessiz Çalışma Özelliği (<50 db="" m2="" manuel="" by-pass="" zelli="" i="" estetik="" dizayn="" uzun="" m="" r="" kaliteli="" malzeme="" le="" retim="" minimum="" ar="" za="" riski="" is="" nem="" toz="" so="" uk="" ve="" titre="" imden="" etkilenmeyen="" kabin="" elektrikli="" t="" cihazlar="" in="" g="" venlik="" kalkan="" a="" d="" k="" voltaj="" koruma="" opsiyonel="" yerli="" milli="" standartlara="" uygun="" 2="" y="" l="" garanti="" s="" n="" rs="" z="" yedek="" par="" bulundurma="" garantisi="" 7="" 24="" teknik="" servis="" hizmeti="" span="">


Reksan Regülatör Pano Elektrik Elektronik Ups Sanayi

Reksan Trifaze Servo Regülatör Teknik Özellikleri