Reksan Regülatör Logo
   REKSAN REGÜLATÖR ELEKTRONİK
  %100 Yerli Malı Türkiye'nin en güvenilir regülatör markası
Ürün ve Hizmetler
Videolar

Trifaze Servo 60 kva Regülatör

Trifaze Regülatörler -- > 60 kva Regülatör          


 

 Reksan 60 kva Trifaze Servo Regülatör

3 faz girişli 60 kva regülatör, elektrik elektronik tüm cihazların adeta sigortasıdır. 380 volt sabit çıkışlı olan ürün, servo otomatik mikroişlemcili bir regülatördür. Elektrikli cihazların uzun yıllar sorunsuz kullanılması regülatör kullanımı ile çok daha garantilidir. Voltaj dalgalanmaları elektrikli cihazlar için tehlikeli ve arızaya neden olan bir durumdur. Teknik servislerin garanti kapsamı dışında tuttuğu akım dalgalanmasından kaynaklanan arızalar hem masraflı hem de can sıkıcıdır.60 kva Reksan Trifaze Regülatörün neden tercih edilen bir regülatördür?

Test edilerek güvenilirliği ispatlı olan Reksan regülatör ürünleri, tüm Türkiye’de rağbet gören ve dünyanın birçok ülkesine ihraç edilen kaliteli ürünlerdir. Elektrikli cihazların uzun ömürlü ve verimli olmaları için regülatör kullanılmalı, işgücü, zaman ve paradan tasarruf sağlanmalıdır.

  

 


Regülatörlerimizin Genel Özellikleri:

Uygun İç Ortam Dış Düşük Ve Yüksek Girişli Özel Üretimler,Kullanım Alanına Uygun İç Ortam Dış Ortama Uygun Kabin Üretimi , Mikroişlemci Kontrollü Tam Otomatik Voltaj Regülatörü,100 V/Sn. Regülasyon Voltaj Düzeltme, Doğrusal Olmayan Yükleri Sürebilme Özelliği, Geniş Güç Ve Gerilim Aralığı, Yüksek Kalite  Sessiz Çalışma Özelliği (<50 db="" m2="" manuel="" by-pass="" zelli="" i="" estetik="" dizayn="" uzun="" m="" r="" kaliteli="" malzeme="" le="" retim="" minimum="" ar="" za="" riski="" is="" nem="" toz="" so="" uk="" ve="" titre="" imden="" etkilenmeyen="" kabin="" elektrikli="" t="" cihazlar="" in="" g="" venlik="" kalkan="" a="" d="" k="" voltaj="" koruma="" opsiyonel="" yerli="" milli="" standartlara="" uygun="" 2="" y="" l="" garanti="" s="" n="" rs="" z="" yedek="" par="" bulundurma="" garantisi="" 7="" 24="" teknik="" servis="" hizmeti="" span="">


Reksan Regülatör Pano Elektrik Elektronik Ups Sanayi

Reksan Trifaze Servo Regülatör Teknik Özellikleri