Reksan Regülatör Logo
   REKSAN REGÜLATÖR ELEKTRONİK
  %100 Yerli Malı Türkiye'nin en güvenilir regülatör markası
Ürün ve Hizmetler
Videolar

Reksan 40 kva Regülatör

Monofaze Regülatörler -- > 40 kva Regülatör          


 

  Reksan 40 kva Monofaze Regülatör

Olası enerji dalgalanmalarının yaratacağı zararı engelleyerek voltaj sabitleyen 40 kva regülatör, Reksan regülatörün ev ve küçük işletmeler için tasarladığı bir cihazdır. Saniyeler içinde akım düzenleyerek sabit elektrik enerjisinin gönderilmesini sağlayan 40 kva regülatör, elektrikli ev ve işyeri cihazlarını olası elektriksel arızalara karşı korumaktadır. İşgücü ve zaman kaybının önüne geçen regülatörler, olmadık zamanlarda cihazların arızalanarak verimliliğin düşmesini engellemektedir.


40 kva Monofaze regülatör yerli üretim midir?

Voltaj dalgalanmalarından tüm elektrikli cihazlar etkilenmekte, bir müddet sonra da geri dönüşü masraflı arızalara neden olmaktadır. Regülatör kullanımı bu nedenle ev ve işyerlerinde lüks olmaktan çıkmış bir ihtiyaç haline gelmiştir. Reksan regülatör %100 yerli bir firma olarak güçlü referanslara sahip güvenilir bir firmadır.

  

 


Regülatörlerimizin Genel Özellikleri:

Düşük Ve Yüksek Girişli Özel Üretimler,Kullanım Alanına Uygun İç Ortam Dış Ortama Uygun Kabin Üretimi , Mikroişlemci Kontrollü Tam Otomatik Voltaj Regülatörü,100 V/Sn. Regülasyon Voltaj Düzeltme, Doğrusal Olmayan Yükleri Sürebilme Özelliği, Geniş Güç Ve Gerilim Aralığı, Yüksek Kalite  Sessiz Çalışma Özelliği (<50 db="" m2="" manuel="" by-pass="" zelli="" i="" estetik="" dizayn="" uzun="" m="" r="" kaliteli="" malzeme="" le="" retim="" minimum="" ar="" za="" riski="" is="" nem="" toz="" so="" uk="" ve="" titre="" imden="" etkilenmeyen="" kabin="" elektrikli="" t="" cihazlar="" in="" g="" venlik="" kalkan="" a="" d="" k="" voltaj="" koruma="" opsiyonel="" yerli="" milli="" standartlara="" uygun="" 2="" y="" l="" garanti="" s="" n="" rs="" z="" span="">  Yedek Parça Bulundurma Garantisi,7/24 Teknik Servis Hizmeti