Reksan Regülatör Logo
   REKSAN REGÜLATÖR ELEKTRONİK
  %100 Yerli Malı Türkiye'nin en güvenilir regülatör markası
Ürün ve Hizmetler
Videolar

Trifaze Servo 90 kva Regülatör

Trifaze Regülatörler -- > 90 kva Regülatör          


 

 Reksan 90 kva Trifaze Servo Regülatör

Oldukça geniş bir ürün yelpazesi bulunan Reksan regülatör, garantili cihazları ile her zaman müşteri memnuniyetini düşünmektedir. Müşteri beklentilerini tam manası ile karşılayan regülatörleri ile sektöründe bir numara olan Reksan regülatör, güvenli elektrik enerjisi akımı sağlayan cihazları ile tüm elektrikli ürünlerin performansını yükselterek verimliliği arttırmaktadır.%100 yerli bir firma olarak yıllardır en güvenilir hizmeti sunmaktadır.90 kva Reksan Trifaze Regülatörün mikroişlemcili midir?

Voltaj dalgalanmalarını sürekli kontrol ederek süzen ve sabitleyen 90 kva regülatör, full otomatik bir mikroişlemcili regülatördür. Tam otomatik servo sistem regülatörler, üst düzey teknoloji özellikleri ile en hassas makineler düşünülerek tasarlanmıştır. Hassas kurum ve kuruluşlar için tercih edilen 90 kva regülatörler, dengesiz gelen elektrik akımlarını sabitleyerek elektrikli cihazların ömrünü uzatmaktadır.

  

 


Regülatörlerimizin Genel Özellikleri:

Uygun İç Ortam Dış Düşük Ve Yüksek Girişli Özel Üretimler,Kullanım Alanına Uygun İç Ortam Dış Ortama Uygun Kabin Üretimi , Mikroişlemci Kontrollü Tam Otomatik Voltaj Regülatörü,100 V/Sn. Regülasyon Voltaj Düzeltme, Doğrusal Olmayan Yükleri Sürebilme Özelliği, Geniş Güç Ve Gerilim Aralığı, Yüksek Kalite  Sessiz Çalışma Özelliği (<50 db="" m2="" manuel="" by-pass="" zelli="" i="" estetik="" dizayn="" uzun="" m="" r="" kaliteli="" malzeme="" le="" retim="" minimum="" ar="" za="" riski="" is="" nem="" toz="" so="" uk="" ve="" titre="" imden="" etkilenmeyen="" kabin="" elektrikli="" t="" cihazlar="" in="" g="" venlik="" kalkan="" a="" d="" k="" voltaj="" koruma="" opsiyonel="" yerli="" milli="" standartlara="" uygun="" 2="" y="" l="" garanti="" s="" n="" rs="" z="" yedek="" par="" bulundurma="" garantisi="" 7="" 24="" teknik="" servis="" hizmeti="" span="">


Reksan Regülatör Pano Elektrik Elektronik Ups Sanayi

Reksan Trifaze Servo Regülatör Teknik Özellikleri