Reksan Regülatör Logo
   REKSAN REGÜLATÖR ELEKTRONİK
  %100 Yerli Malı Türkiye'nin en güvenilir regülatör markası
Ürün ve Hizmetler
Videolar

Trifaze Servo 10,5 kva Regülatör

Trifaze Regülatörler -- > 10,5 kva Regülatör          


 

10,5 kva regülatör, mikroişlemci kontrollü, tam otomatik voltaj regülatörüdür. Reksan regülatörün işletmeler, hastaneler, bankalar, okullar ve savunma sanayi gibi önemli birimler için imal ettiği hassas cihazlardır. 380 volt sabitleyici olarak şebeke voltajını sabitleyerek standart elektrik akımı sağlar. Elektrik elektronik cihazların olası dalgalanmadan kaynaklanan arızalarının önüne geçer.

  Reksan 10,5 kva Trifaze Servo Regülatör

Makinelerin ömrünü uzatan sabit elektik akımı Reksan regülatörleri ile mümkündür. Uzun yıllar güvenle kullanılacak olan regülatörler Reksan regülatör ayrıcalığı ile web sitesinde müşterilere sunulmuştur.10,5 kva Reksan Trifaze Regülatör %100 yerli midir?

Türkiye ve dünyaya sunduğu kaliteli ve güvenilir ürünleri ile %100 yerli bir firma olarak çalışmaya devam eden Reksan regülatör, güçlü referansları olan tecrübeli ve köklü bir firmadır. 10,5 kva regülatörleri ile işletmelerin makinelerini voltaj iniş çıkışlarının yaratacağı arızalardan korur. 

  

 


Regülatörlerimizin Genel Özellikleri:

Düşük Ve Yüksek Girişli Özel Üretimler,Kullanım Alanına Uygun İç Ortam Dış Düşük Ve Yüksek Girişli Özel Üretimler,Kullanım Alanına Uygun İç Ortam Dış Ortama Uygun Kabin Üretimi , Mikroişlemci Kontrollü Tam Otomatik Voltaj Regülatörü,100 V/Sn. Regülasyon Voltaj Düzeltme, Doğrusal Olmayan Yükleri Sürebilme Özelliği, Geniş Güç Ve Gerilim Aralığı, Yüksek Kalite  Sessiz Çalışma Özelliği (<50 db="" m2="" manuel="" by-pass="" zelli="" i="" estetik="" dizayn="" uzun="" m="" r="" kaliteli="" malzeme="" le="" retim="" minimum="" ar="" za="" riski="" is="" nem="" toz="" so="" uk="" ve="" titre="" imden="" etkilenmeyen="" kabin="" elektrikli="" t="" cihazlar="" in="" g="" venlik="" kalkan="" a="" d="" k="" voltaj="" koruma="" opsiyonel="" yerli="" milli="" standartlara="" uygun="" 2="" y="" l="" garanti="" s="" n="" rs="" z="" yedek="" par="" bulundurma="" garantisi="" 7="" 24="" teknik="" servis="" hizmeti="" span="">Reksan Regülatör Pano Elektrik Elektronik Ups Sanayi

Reksan Trifaze Servo Regülatör Teknik Özellikleri