Reksan Regülatör Logo
   REKSAN REGÜLATÖR ELEKTRONİK
  %100 Yerli Malı Türkiye'nin en güvenilir regülatör markası
Ürün ve Hizmetler
Videolar

Trifaze Servo 250 kva Regülatör

Trifaze Regülatörler -- > 250 kva Regülatör          


 

Reksan 250 kva Trifaze Servo Regülatör

Değişken şebeke akımını sabitleyerek standart akım sağlayan regülatörler günümüzün vazgeçilmez cihazlarından olmuştur. Elektrik elektronik makinelerinin akım dalgalanmalarından zarar görmesini istemeyen kullanıcılar, en küçük birimlerden en büyük işletmelere kadar regülatör kullanmaktadır. Cihazların verimliliğini arttıran ve sağlıklı elektrik akımı ile ömrünü uzatan regülatörler, son teknoloji çeşitleri ile Reksan regülatörde hizmetinizdedir.250 kva Reksan Trifaze Regülatör Fabrikalarda kullanılabilir mi ?

Fabrikaların ve büyük iş yerlerinin elektrik dalgalanmalarından zarar görmesini engelleyerek cihazlara sabit akım gönderen 250 kva regülatör, Reksan regülatörün full donanımlı bir ürünüdür. Voltaj çıkışı 380 sabit volt olan regülatör, mikroişlemci kontrollü tam otomatik servo sisteme sahiptir. Yüksek hassasiyete sahip cihazlar düşünülerek tasarlanan ürün, büyük işletmelerin ihtiyaçlarına rahat cevap vermektedir.

  

 


Regülatörlerimizin Genel Özellikleri:

Uygun İç Ortam Dış Düşük Ve Yüksek Girişli Özel Üretimler,Kullanım Alanına Uygun İç Ortam Dış Ortama Uygun Kabin Üretimi , Mikroişlemci Kontrollü Tam Otomatik Voltaj Regülatörü,100 V/Sn. Regülasyon Voltaj Düzeltme, Doğrusal Olmayan Yükleri Sürebilme Özelliği, Geniş Güç Ve Gerilim Aralığı, Yüksek Kalite  Sessiz Çalışma Özelliği (<50 db="" m2="" manuel="" by-pass="" zelli="" i="" estetik="" dizayn="" uzun="" m="" r="" kaliteli="" malzeme="" le="" retim="" minimum="" ar="" za="" riski="" is="" nem="" toz="" so="" uk="" ve="" titre="" imden="" etkilenmeyen="" kabin="" elektrikli="" t="" cihazlar="" in="" g="" venlik="" kalkan="" a="" d="" k="" voltaj="" koruma="" opsiyonel="" yerli="" milli="" standartlara="" uygun="" 2="" y="" l="" garanti="" s="" n="" rs="" z="" yedek="" par="" bulundurma="" garantisi="" 7="" 24="" teknik="" servis="" hizmeti="" span="">


Reksan Regülatör Pano Elektrik Elektronik Ups Sanayi

Reksan Trifaze Servo Regülatör Teknik Özellikleri