Reksan Regülatör Logo
   REKSAN REGÜLATÖR ELEKTRONİK
  %100 Yerli Malı Türkiye'nin en güvenilir regülatör markası
Ürün ve Hizmetler
Videolar

Reksan 50 kva Regülatör

Monofaze Regülatörler -- > 50 kva Regülatör          


 

  Reksan 50 kva Monofaze Regülatör

Mikro işlemci regülatör veya servo regülatör olarak üretilen cihazlar, elektrik elektronik cihazlar için voltaj dalgalanmalarına karşı bir güvenlik duvarı oluşturmaktadır.

Güvenilirliği denenmiş ve son teknoloji olan ürünleri ile adından söz ettiren Reksan regülatör, sektörün referansları en güçlü firmasıdır. 7/24 verdiği hizmetlerle müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firma, elektriğin olduğu tüm ortamlara uygun cihazları ile sektörün en kapsamlı ve en son teknoloji ürünlerini imal etmektedir.


50 kva Monofaze regülatör nerede kullanılabilir?

50 kva regülatör monofaze bir voltaj sabitleyici olarak elektrik dalgalanmalarının yarattığı riskleri sıfırlamaktadır. Düşük veya yüksek gelen akımı süzerek sabitleyen ve cihazlara sağlıklı enerji aktarımı yapan 50 kva regülatör, küçük işletmelerde ve binalarda kullanılmaktadır.

  

 


Regülatörlerimizin Genel Özellikleri:

Düşük Ve Yüksek Girişli Özel Üretimler,Kullanım Alanına Uygun İç Ortam Dış Ortama Uygun Kabin Üretimi , Mikroişlemci Kontrollü Tam Otomatik Voltaj Regülatörü,100 V/Sn. Regülasyon Voltaj Düzeltme, Doğrusal Olmayan Yükleri Sürebilme Özelliği, Geniş Güç Ve Gerilim Aralığı, Yüksek Kalite  Sessiz Çalışma Özelliği (<50 db="" m2="" manuel="" by-pass="" zelli="" i="" estetik="" dizayn="" uzun="" m="" r="" kaliteli="" malzeme="" le="" retim="" minimum="" ar="" za="" riski="" is="" nem="" toz="" so="" uk="" ve="" titre="" imden="" etkilenmeyen="" kabin="" elektrikli="" t="" cihazlar="" in="" g="" venlik="" kalkan="" a="" d="" k="" voltaj="" koruma="" opsiyonel="" yerli="" milli="" standartlara="" uygun="" 2="" y="" l="" garanti="" s="" n="" rs="" z="" span="">  Yedek Parça Bulundurma Garantisi,7/24 Teknik Servis Hizmeti