Reksan Regülatör Logo
   REKSAN REGÜLATÖR ELEKTRONİK
  %100 Yerli Malı Türkiye'nin en güvenilir regülatör markası
Ürün ve Hizmetler
Videolar

Trifaze Servo 100 kva Regülatör

Trifaze Regülatörler -- > 100 kva Regülatör          


 

Reksan 100 kva Trifaze Servo Regülatör

Hem ekonomik hem de güvenilir regülatör üretimleri ile markalaşan Reksan regülatör, sektörün önde gelen firması olarak tercih edilmektedir. Yıllardır birçok sektöre hizmet sunan firma, güçlü referanslara sahip güvenilir ve saygın bir firma olarak hastane, savunma sanayi gibi kritik birimlere regülatör üretimi yapmaktadır.100 kva Reksan Trifaze Regülatör kaç voltluk sabitleyici üretimlerindendir?

Voltaj dalgalanmalarının sık-sık yaşanması elektrikli cihazlara zarar vermekte ve kartlarının yanmasına neden olmaktadır. 100 kva regülatör, Reksan regülatörün 380 volt sabitleyici üretimlerindendir. Voltaj sabitleyiciler elektrikli cihazların bozulmasını engelleyen önemli cihazlardır. Ev veya işyerlerinde elektrik dalgalanmasından dolayı cihazlarda yaşanacak bir arıza hem çok masraflı hem de sinir bozucudur. Elektrik elektronik makinelerin dostu olan ve ömürlerini uzatan regülatörler, Reksan regülatörde en kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmektedir.

  

 


Regülatörlerimizin Genel Özellikleri:

Uygun İç Ortam Dış Düşük Ve Yüksek Girişli Özel Üretimler,Kullanım Alanına Uygun İç Ortam Dış Ortama Uygun Kabin Üretimi , Mikroişlemci Kontrollü Tam Otomatik Voltaj Regülatörü,100 V/Sn. Regülasyon Voltaj Düzeltme, Doğrusal Olmayan Yükleri Sürebilme Özelliği, Geniş Güç Ve Gerilim Aralığı, Yüksek Kalite  Sessiz Çalışma Özelliği (<50 db="" m2="" manuel="" by-pass="" zelli="" i="" estetik="" dizayn="" uzun="" m="" r="" kaliteli="" malzeme="" le="" retim="" minimum="" ar="" za="" riski="" is="" nem="" toz="" so="" uk="" ve="" titre="" imden="" etkilenmeyen="" kabin="" elektrikli="" t="" cihazlar="" in="" g="" venlik="" kalkan="" a="" d="" k="" voltaj="" koruma="" opsiyonel="" yerli="" milli="" standartlara="" uygun="" 2="" y="" l="" garanti="" s="" n="" rs="" z="" yedek="" par="" bulundurma="" garantisi="" 7="" 24="" teknik="" servis="" hizmeti="" span="">


Reksan Regülatör Pano Elektrik Elektronik Ups Sanayi

Reksan Trifaze Servo Regülatör Teknik Özellikleri