Reksan Regülatör Logo
   REKSAN REGÜLATÖR ELEKTRONİK
  %100 Yerli Malı Türkiye'nin en güvenilir regülatör markası
Ürün ve Hizmetler
Videolar

Trifaze Servo 1600 kva Regülatör

Trifaze Regülatörler -- > 1600 kva Regülatör          


 

 Reksan 1600 kva Trifaze Servo Regülatör

Elektrikli cihazların arızalanması çok can sıkıcı ve yüksek faturalı bir durumdur. Garanti kapsamında olmayan bu arızalar, cihaz sahibine pahalıya mal olmaktadır. Zengin ürün çeşidi ile tüm sektörlere uygun regülatörler üreten Reksan regülatör, alanında isim yapmış referansları güçlü bir firmadır.1600 kva Reksan Trifaze Regülatör voltaj sabitleyici olarak iyi bir tercih midir?

Büyük fabrikalar, büyük binalar ve işyerleri için tasarlanan 1600 kva regülatör, mükemmel bir voltaj sabitleyici olarak Reksan regülatör tarafından piyasaya sunulmuştur. Profesyonel çözümleri ile makineleri elektrik dalgalanmalarına karşı koruyan cihaz, adeta bir koruma kalkanı vazifesi görmektedir. Düzenli  ve sabit gelen elektrik akımı cihazlara zarar vermez ve elektriksel arızalara neden olmaz. Sürekli inip çıkan voltaj ise başta kartları yakmak üzere birçok elektrik arızasına neden olur.

  

 


Regülatörlerimizin Genel Özellikleri:

Uygun İç Ortam Dış Düşük Ve Yüksek Girişli Özel Üretimler,Kullanım Alanına Uygun İç Ortam Dış Ortama Uygun Kabin Üretimi , Mikroişlemci Kontrollü Tam Otomatik Voltaj Regülatörü,100 V/Sn. Regülasyon Voltaj Düzeltme, Doğrusal Olmayan Yükleri Sürebilme Özelliği, Geniş Güç Ve Gerilim Aralığı, Yüksek Kalite  Sessiz Çalışma Özelliği (<50 db="" m2="" manuel="" by-pass="" zelli="" i="" estetik="" dizayn="" uzun="" m="" r="" kaliteli="" malzeme="" le="" retim="" minimum="" ar="" za="" riski="" is="" nem="" toz="" so="" uk="" ve="" titre="" imden="" etkilenmeyen="" kabin="" elektrikli="" t="" cihazlar="" in="" g="" venlik="" kalkan="" a="" d="" k="" voltaj="" koruma="" opsiyonel="" yerli="" milli="" standartlara="" uygun="" 2="" y="" l="" garanti="" s="" n="" rs="" z="" yedek="" par="" bulundurma="" garantisi="" 7="" 24="" teknik="" servis="" hizmeti="" span="">

Reksan Regülatör Pano Elektrik Elektronik Ups Sanayi

Reksan Trifaze Servo Regülatör Teknik Özellikleri