Reksan Regülatör Logo
   REKSAN REGÜLATÖR ELEKTRONİK
  %100 Yerli Malı Türkiye'nin en güvenilir regülatör markası

Reksan 2.5 kva Regülatör

Monofaze Regülatörler -- > 2.5 kva Regülatör          




 2.5 kva Monofaze RegülatörM
ikroişlemcili bir regülatör olarak voltaj dalgalanmalarının önüne geçen ve 220 volt sabitleyici özelliği ile her ev ve işyerinde kullanılan bir cihazdır. Reksan regülatör, yılların verdiği tecrübe ile güvenilirliği test edilmiş regülatörler üreterek müşteri memnuniyetini sağlamakta, cihazların arızalanmasını önlemektedir. Ev ve işyerleri için çok kıymetli olan elektrikli cihazlar, hem pahalı hem de olmazsa olmaz makinelerdir. Bu nedenle kullanıcıları cihazlarının arızalanmasını haklı olarak istememekte ve uzun yıllar kullanmayı hedeflemektedir.



Reksan 2.5 kva Regülatör Kullanılma Sebebi

Elektrikli bir ev aletinin veya işyerinde kullanılan bir makinenin elektrik dalgalanmalarından etkilenmesi kadar cihaz için kötü bir şey olamaz. Direkt kart yakan ve çalışma sistemine zarar veren dalgalanmalar, 2,5 kva regülatör kullanımı ile engellenmektedir.

  

 


Regülatörlerimizin Genel Özellikleri:

Düşük Ve Yüksek Girişli Özel Üretimler,Kullanım Alanına Uygun İç Ortam Dış Ortama Uygun Kabin Üretimi , Mikroişlemci Kontrollü Tam Otomatik Voltaj Regülatörü,100 V/Sn. Regülasyon Voltaj Düzeltme, Doğrusal Olmayan Yükleri Sürebilme Özelliği, Geniş Güç Ve Gerilim Aralığı, Yüksek Kalite  Sessiz Çalışma Özelliği (<50 Db M2), Manuel By-Pass Özelliği, Estetik Dizayn Uzun Ömür, Kaliteli Malzeme İle Üretim, Minimum Arıza Riski,Isı, Nem, Toz, Soğuk Ve Titreşimden Etkilenmeyen Kaliteli Kabin,Elektrikli Tüm Cihazlar İçin Güvenlik Kalkanı ,Aşırı Ve Düşük Voltaj Koruma (Opsiyonel),Yerli Ve Milli Üretim Standartlara Uygun 2 Yıl Garanti,Sınırsız  Yedek Parça Bulundurma Garantisi,7/24 Teknik Servis Hizmeti