Reksan Regülatör Logo
   REKSAN REGÜLATÖR ELEKTRONİK
  %100 Yerli Malı Türkiye'nin en güvenilir regülatör markası
Ürün ve Hizmetler
Videolar

Trifaze Servo 1250 kva Regülatör

Trifaze Regülatörler -- > 1250 kva Regülatör          


 

 Reksan 1250 kva Trifaze Servo Regülatör

Binlerce hatta milyonlarca lira verilerek alınan elektrikli makinelerin regülatörlerle koruma altına alınması gerekmektedir. Reksan regülatör, Türkiye ve dünyanın dört bir yanına ulaştırdığı cihazları ile tüm elektrik elektronik makineleri dengesiz elektrik akımlarına karşı korumaktadır.1250 kva Reksan Trifaze Regülatör Büyük firmalara mı hitap eder?

Büyük bir voltaj sabitleyici olarak büyük firmalara hitap eden 1250 kva regülatör, büyük işletme ve binalarda kullanılan elektrikli cihazları voltaj dalgalanmalarına karşı koruma altına almaktadır. Cihazların dengesiz elektrik akımı nedeni ile arızalanması istenmeyen bir durumdur. Hem çok masraflı hem de işgücü ve zaman kaybına neden olan bir arızadır. Garanti kapsamı dışında tutularak oldukça yüksek ücretlere tamir edilen cihazlar, elektrik dalgalanmaları nedeni ile arızalandığında teknik servisler tarafından ekstra ücretlere tamir edilir.

  

 


Regülatörlerimizin Genel Özellikleri:

Uygun İç Ortam Dış Düşük Ve Yüksek Girişli Özel Üretimler,Kullanım Alanına Uygun İç Ortam Dış Ortama Uygun Kabin Üretimi , Mikroişlemci Kontrollü Tam Otomatik Voltaj Regülatörü,100 V/Sn. Regülasyon Voltaj Düzeltme, Doğrusal Olmayan Yükleri Sürebilme Özelliği, Geniş Güç Ve Gerilim Aralığı, Yüksek Kalite  Sessiz Çalışma Özelliği (<50 db="" m2="" manuel="" by-pass="" zelli="" i="" estetik="" dizayn="" uzun="" m="" r="" kaliteli="" malzeme="" le="" retim="" minimum="" ar="" za="" riski="" is="" nem="" toz="" so="" uk="" ve="" titre="" imden="" etkilenmeyen="" kabin="" elektrikli="" t="" cihazlar="" in="" g="" venlik="" kalkan="" a="" d="" k="" voltaj="" koruma="" opsiyonel="" yerli="" milli="" standartlara="" uygun="" 2="" y="" l="" garanti="" s="" n="" rs="" z="" yedek="" par="" bulundurma="" garantisi="" 7="" 24="" teknik="" servis="" hizmeti="" span="">

Reksan Regülatör Pano Elektrik Elektronik Ups Sanayi

Reksan Trifaze Servo Regülatör Teknik Özellikleri