Reksan Regülatör Logo
   REKSAN REGÜLATÖR ELEKTRONİK
  %100 Yerli Malı Türkiye'nin en güvenilir regülatör markası
Ürün ve Hizmetler
Videolar

Trifaze Servo 1000 kva Regülatör

Trifaze Regülatörler -- > 1000 kva Regülatör          


 

 Reksan 1000 kva Trifaze Servo Regülatör

Dengesiz ve sağlıksız gelen şebeke elektriği cihazlar için büyük tehlike arz eder. Kartların yanması ile sonuçlanan arızalar, makine sahibine ciddi boyutlarda masraflar çıkarır. Reksan regülatör, her sektöre hitap eden ürün yelpazesi ile güvenilir ve büyük bir firmadır. Reksan regülatör voltaj sabitleyicilerle her makine elektrik dalgalanmalarına karşı koruma altındadır.1000 kva Reksan Trifaze Regülatör Fonksiyonel midir?

Elektrik kullanımının olduğu her yerde elektrikli makineler kullanılmakta ve hayatı kolaylaştıran cihazlar olarak verimli çalışmaları için voltaj sabitleyici regülatörlerle korumaya alınmaktadır. Regülatör kullanılmayan işyerleri ve binaların elektrikli cihazları elektrik dalgalanmaları karşısında savunmasızdır. 1000 kva regülatör, büyük ölçekli fabrikalardan hastane ve banka gibi yoğun çalışan kurum ve kuruluşlara kadar her sektörde kullanılan fonksiyonel voltaj sabitleyicilerdir.

  

 


Regülatörlerimizin Genel Özellikleri:

Uygun İç Ortam Dış Düşük Ve Yüksek Girişli Özel Üretimler,Kullanım Alanına Uygun İç Ortam Dış Ortama Uygun Kabin Üretimi , Mikroişlemci Kontrollü Tam Otomatik Voltaj Regülatörü,100 V/Sn. Regülasyon Voltaj Düzeltme, Doğrusal Olmayan Yükleri Sürebilme Özelliği, Geniş Güç Ve Gerilim Aralığı, Yüksek Kalite  Sessiz Çalışma Özelliği (<50 db="" m2="" manuel="" by-pass="" zelli="" i="" estetik="" dizayn="" uzun="" m="" r="" kaliteli="" malzeme="" le="" retim="" minimum="" ar="" za="" riski="" is="" nem="" toz="" so="" uk="" ve="" titre="" imden="" etkilenmeyen="" kabin="" elektrikli="" t="" cihazlar="" in="" g="" venlik="" kalkan="" a="" d="" k="" voltaj="" koruma="" opsiyonel="" yerli="" milli="" standartlara="" uygun="" 2="" y="" l="" garanti="" s="" n="" rs="" z="" yedek="" par="" bulundurma="" garantisi="" 7="" 24="" teknik="" servis="" hizmeti="" span="">

Reksan Regülatör Pano Elektrik Elektronik Ups Sanayi

Reksan Trifaze Servo Regülatör Teknik Özellikleri