Reksan Regülatör Logo
   REKSAN REGÜLATÖR ELEKTRONİK
  %100 Yerli Malı Türkiye'nin en güvenilir regülatör markası
Ürün ve Hizmetler
Videolar

Trifaze Servo 500 kva Regülatör

Trifaze Regülatörler -- > 500 kva Regülatör          


 

 Reksan 500 kva Trifaze Servo Regülatör

Şebeke elektriğindeki ani değişikliklere karşı elektrik elektronik makineleri koruyan 500 kva regülatör, servo kontrollü bir cihazdır. Tam otomatik voltaj sabitleyici olarak büyük firmaların ve binaların regülatör ihtiyacını rahatlıkla karşılamaktadır. Elektrik akımının sık-sık dalgalanması cihazları oldukça kötü etkilemekte, kartlarının bozulmasına neden olmaktadır. Reksan regülatörler %100 yerli üretim olarak güvenle alınan ve uzun yıllar kullanılan regülatörlerdir.500 kva Reksan Trifaze Regülatör Hastaneler İçin Uygun Bir Regülatör müdür?

Hatırı sayılır paralara alınan elektrikli makineler, gerek işletmeler gerekse binalar için çok önemlidir. Elektrik dalgalanmalarından bozulan bir makinenin üretim yapamaması işletmenin zararınadır. Büyük işyerleri, kamu binaları ve hastane, banka gibi kurumlar için ideal bir ürün olan 500 kva regülatör, voltaj sabitleyici olarak dalgalanmalardan cihazların etkilenmesinin önüne geçmektedir.

  

 


Regülatörlerimizin Genel Özellikleri:

Uygun İç Ortam Dış Düşük Ve Yüksek Girişli Özel Üretimler,Kullanım Alanına Uygun İç Ortam Dış Ortama Uygun Kabin Üretimi , Mikroişlemci Kontrollü Tam Otomatik Voltaj Regülatörü,100 V/Sn. Regülasyon Voltaj Düzeltme, Doğrusal Olmayan Yükleri Sürebilme Özelliği, Geniş Güç Ve Gerilim Aralığı, Yüksek Kalite  Sessiz Çalışma Özelliği (<50 db="" m2="" manuel="" by-pass="" zelli="" i="" estetik="" dizayn="" uzun="" m="" r="" kaliteli="" malzeme="" le="" retim="" minimum="" ar="" za="" riski="" is="" nem="" toz="" so="" uk="" ve="" titre="" imden="" etkilenmeyen="" kabin="" elektrikli="" t="" cihazlar="" in="" g="" venlik="" kalkan="" a="" d="" k="" voltaj="" koruma="" opsiyonel="" yerli="" milli="" standartlara="" uygun="" 2="" y="" l="" garanti="" s="" n="" rs="" z="" yedek="" par="" bulundurma="" garantisi="" 7="" 24="" teknik="" servis="" hizmeti="" span="">


Reksan Regülatör Pano Elektrik Elektronik Ups Sanayi

Reksan Trifaze Servo Regülatör Teknik Özellikleri