Reksan Regülatör Logo
   REKSAN REGÜLATÖR ELEKTRONİK
  %100 Yerli Malı Türkiye'nin en güvenilir regülatör markası
Ürün ve Hizmetler
Videolar

Trifaze Servo 400 kva Regülatör

Trifaze Regülatörler -- > 400 kva Regülatör          


 

Reksan 400 kva Trifaze Servo Regülatör

Sürekli dalgalanan bir elektrik akımının neden olacağı arızalardan korunmak Reksan regülatörün kaliteli cihazları ile çok kolay olmaktadır. Reksan regülatör %100 yerli bir firma olup, müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyelerde tutmaktadır.400 kva Reksan Trifaze Regülatör Cihazlarınızın ömrünü Uzatır mı ?

Büyük iş yerlerinin ve her tür binanın voltaj dalgalanmalarına son veren 400 kva regülatör, elektrikli tüm cihazları dalgalanmalara karşı koruma altına almaktadır. Voltaj dalgalanmaları cihazlar için çok tehlikeli olup pahalı arızalara yol açar. Regülatör kullanımı ile dengesiz gelen şebeke elektrik akımı düzenlenerek sabitlenir. Bu da kullanılan cihazların daha verimli çalışmasını sağlayarak ömrünü uzatır. Olmadık zamanlarda yaşanan elektriksel arızaların işgücü ve zaman kaybına yol açmaması için Reksan regülatör ürünleri son teknoloji tasarımlar ile çok tercih edilmektedir.

  

 


Regülatörlerimizin Genel Özellikleri:

Uygun İç Ortam Dış Düşük Ve Yüksek Girişli Özel Üretimler,Kullanım Alanına Uygun İç Ortam Dış Ortama Uygun Kabin Üretimi , Mikroişlemci Kontrollü Tam Otomatik Voltaj Regülatörü,100 V/Sn. Regülasyon Voltaj Düzeltme, Doğrusal Olmayan Yükleri Sürebilme Özelliği, Geniş Güç Ve Gerilim Aralığı, Yüksek Kalite  Sessiz Çalışma Özelliği (<50 db="" m2="" manuel="" by-pass="" zelli="" i="" estetik="" dizayn="" uzun="" m="" r="" kaliteli="" malzeme="" le="" retim="" minimum="" ar="" za="" riski="" is="" nem="" toz="" so="" uk="" ve="" titre="" imden="" etkilenmeyen="" kabin="" elektrikli="" t="" cihazlar="" in="" g="" venlik="" kalkan="" a="" d="" k="" voltaj="" koruma="" opsiyonel="" yerli="" milli="" standartlara="" uygun="" 2="" y="" l="" garanti="" s="" n="" rs="" z="" yedek="" par="" bulundurma="" garantisi="" 7="" 24="" teknik="" servis="" hizmeti="" span="">


Reksan Regülatör Pano Elektrik Elektronik Ups Sanayi

Reksan Trifaze Servo Regülatör Teknik Özellikleri