Reksan Regülatör Logo
   REKSAN REGÜLATÖR ELEKTRONİK
  %100 Yerli Malı Türkiye'nin en güvenilir regülatör markası
Ürün ve Hizmetler
Videolar

Trifaze Servo 180 kva Regülatör

Trifaze Regülatörler -- > 180 kva Regülatör          


 

Reksan 180 kva Trifaze Servo Regülatör

Her biri birbirinden pahalı olan elektrik elektronik cihazlar ömürlük alınmakta fakat elektrik dalgalanmaları ile garantisini bile doldurmadan arızaya geçmektedir. Elektrik dalgalanmalarından kaynaklanan arızaları garanti kapsamında tutmayan teknik servisler, kullanıcılara yüklü faturalar çıkartarak cihazı çok daha pahalı hale getirmektedir. Regülatör kullanılan mekanlarda hiçbir cihaz voltaj iniş çıkışlarından etkilenmez. 180 kva regülatörler, 380 volt sabitleyici olarak tüm cihazları akım dalgalanmalarına karşı korur.180 kva Reksan Trifaze Regülatör Şehir Voltajına karşı Elektirikli Cihazları koruyabilir mi ?

Değişen şehir voltajına karşı elektrik elektronik cihazların dalgalanmalardan etkilenerek elektriksel arıza yaşamasına engel olan 180 kva regülatör, güçlü bir voltaj sabitleyici olarak kullanılmaktadır. Dairelerden küçük ve orta ölçekli işletmelere ve kamu kuruluşlarına kadar birçok alanda kullanılan regülatörler, dengesiz şehir elektriğini sabitleyerek standart elektrik akımı sağlamaktadır.

  

 


Regülatörlerimizin Genel Özellikleri:

Uygun İç Ortam Dış Düşük Ve Yüksek Girişli Özel Üretimler,Kullanım Alanına Uygun İç Ortam Dış Ortama Uygun Kabin Üretimi , Mikroişlemci Kontrollü Tam Otomatik Voltaj Regülatörü,100 V/Sn. Regülasyon Voltaj Düzeltme, Doğrusal Olmayan Yükleri Sürebilme Özelliği, Geniş Güç Ve Gerilim Aralığı, Yüksek Kalite  Sessiz Çalışma Özelliği (<50 db="" m2="" manuel="" by-pass="" zelli="" i="" estetik="" dizayn="" uzun="" m="" r="" kaliteli="" malzeme="" le="" retim="" minimum="" ar="" za="" riski="" is="" nem="" toz="" so="" uk="" ve="" titre="" imden="" etkilenmeyen="" kabin="" elektrikli="" t="" cihazlar="" in="" g="" venlik="" kalkan="" a="" d="" k="" voltaj="" koruma="" opsiyonel="" yerli="" milli="" standartlara="" uygun="" 2="" y="" l="" garanti="" s="" n="" rs="" z="" yedek="" par="" bulundurma="" garantisi="" 7="" 24="" teknik="" servis="" hizmeti="" span="">


Reksan Regülatör Pano Elektrik Elektronik Ups Sanayi

Reksan Trifaze Servo Regülatör Teknik Özellikleri