Reksan Regülatör Logo
   REKSAN REGÜLATÖR ELEKTRONİK
  %100 Yerli Malı Türkiye'nin en güvenilir regülatör markası
Ürün ve Hizmetler
Videolar

Trifaze Servo 150 kva Regülatör

Trifaze Regülatörler -- > 150 kva Regülatör          


 

 Reksan 150 kva Trifaze Servo Regülatör

Trifaze 150 Kva Regülatör hassas makinelerin üretim aşamasında elektrik kaynaklı hatalardan etkilenmemesi için üretilmiştir. Trifaze 150 kva regülatörler uygun fiyatı ve kaliteli malzemesi ve dizaynı ile voltaj kaynaklı sıkıntılardan makinalarınızı korur iş kaybı ve servis masraflarının önüne geçer. Elektrik ile çalışan makinalarınıza mutlaka voltaj regülatörü takmalısınız.150 kva Reksan Trifaze Regülatör Fiyatı Uygun mudur ?

Cihazlarınızın hasar görerek daha fazla masraf yapmak zorunda kalmamanız için kullanmanız gereken Reksan 150 kva Trifaze Regülatörler cebinize uygun olmakla beraber kalite olarak ödeyeceğiniz ücretin hakkını sonuna kadar vermektedir.Kaliteli ve uygun regülatör fiyatları için adresiniz Reksan Markasıdır.

  

 


Regülatörlerimizin Genel Özellikleri:

Uygun İç Ortam Dış Düşük Ve Yüksek Girişli Özel Üretimler,Kullanım Alanına Uygun İç Ortam Dış Ortama Uygun Kabin Üretimi , Mikroişlemci Kontrollü Tam Otomatik Voltaj Regülatörü,100 V/Sn. Regülasyon Voltaj Düzeltme, Doğrusal Olmayan Yükleri Sürebilme Özelliği, Geniş Güç Ve Gerilim Aralığı, Yüksek Kalite  Sessiz Çalışma Özelliği (<50 db="" m2="" manuel="" by-pass="" zelli="" i="" estetik="" dizayn="" uzun="" m="" r="" kaliteli="" malzeme="" le="" retim="" minimum="" ar="" za="" riski="" is="" nem="" toz="" so="" uk="" ve="" titre="" imden="" etkilenmeyen="" kabin="" elektrikli="" t="" cihazlar="" in="" g="" venlik="" kalkan="" a="" d="" k="" voltaj="" koruma="" opsiyonel="" yerli="" milli="" standartlara="" uygun="" 2="" y="" l="" garanti="" s="" n="" rs="" z="" yedek="" par="" bulundurma="" garantisi="" 7="" 24="" teknik="" servis="" hizmeti="" span="">


Reksan Regülatör Pano Elektrik Elektronik Ups Sanayi

Reksan Trifaze Servo Regülatör Teknik Özellikleri