Reksan Regülatör Logo
   REKSAN REGÜLATÖR ELEKTRONİK
  %100 Yerli Malı Türkiye'nin en güvenilir regülatör markası
Ürün ve Hizmetler
Videolar

Reksan 30 kva Regülatör

Monofaze Regülatörler -- > 30 kva Regülatör          


 

  Reksan 30 kva Monofaze Regülatör

Monofaze bir otomatik voltaj regülatörü olan 30 kva regülatör, küçük işletmelerde ve binalarda kullanılan güvenilir ve fonksiyonel bir regülatördür. Her tür voltaj oynamalarında akım sabitleyici olarak elektrik elektronik cihazlar için bir koruma kalkanı oluşturmaktadır. Reksan regülatör, yıllardır sektörün en güvenilir firması olarak güçlü referansları olan güvenilir bir firmadır. Önemli birimlerde kullanılan regülatörleri ile saygın bir yerli firma olarak sektörün liderliğini yapmaktadır.


30 kva Monofaze regülatör ekonomik midir?

Son teknoloji mikroişlemcili ürünleri ile her eve ve her işletmeye uygun regülatörler üreten Reksan regülatör, voltaj iniş çıkışlarında elektrikli cihazların arızalanmasını engelleyen ve ömrünü uzatan regülatörler üretmektedir. Garantili ve servis destekli ürünleri ile en ekonomik ve en güvenilir cihazları üreterek müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

  

 


Regülatörlerimizin Genel Özellikleri:

Düşük Ve Yüksek Girişli Özel Üretimler,Kullanım Alanına Uygun İç Ortam Dış Ortama Uygun Kabin Üretimi , Mikroişlemci Kontrollü Tam Otomatik Voltaj Regülatörü,100 V/Sn. Regülasyon Voltaj Düzeltme, Doğrusal Olmayan Yükleri Sürebilme Özelliği, Geniş Güç Ve Gerilim Aralığı, Yüksek Kalite  Sessiz Çalışma Özelliği (<50 db="" m2="" manuel="" by-pass="" zelli="" i="" estetik="" dizayn="" uzun="" m="" r="" kaliteli="" malzeme="" le="" retim="" minimum="" ar="" za="" riski="" is="" nem="" toz="" so="" uk="" ve="" titre="" imden="" etkilenmeyen="" kabin="" elektrikli="" t="" cihazlar="" in="" g="" venlik="" kalkan="" a="" d="" k="" voltaj="" koruma="" opsiyonel="" yerli="" milli="" standartlara="" uygun="" 2="" y="" l="" garanti="" s="" n="" rs="" z="" span="">  Yedek Parça Bulundurma Garantisi,7/24 Teknik Servis Hizmeti