Reksan Regülatör Logo
   REKSAN REGÜLATÖR ELEKTRONİK
  %100 Yerli Malı Türkiye'nin en güvenilir regülatör markası
Ürün ve Hizmetler
Videolar

Reksan 25 kva Regülatör

Monofaze Regülatörler -- > 25 kva Regülatör          


 

  Reksan 25 kva Monofaze Regülatör

Otomatik bir voltaj regülatörü olarak daire ve küçük işletmelerde kullanılan 25 kva regülatör, ileri teknoloji bir voltaj dengeleyici olarak kullanılmaktadır. Oldukça sağlıklı bir güvenlik duvarı oluşturan cihaz, tüm elektrikli makinelerin elektrik dalgalanmalarından zarar görmesini engelleyen fonksiyonel bir üründür. Hem ekonomik hem de güvenilir bir regülatör olarak ev ve küçük işletmelerde tercih edilmektedir.Voltaj dalgalanmaları garanti kapsamı dışındaysa 25 kva Monofaze regülatör ile cihazlarımız korunur mu?

Elektrik kullanılan her ortamda voltaj dalgalanmaları yaşanmakta ve bundan elektrikli cihazlar kötü etkilenmektedir. Voltaj dalgalanmalarının yarattığı arızaları garanti kapsamı dışında tutan tedarikçiler tamir için oldukça yüksek ücretler isteyebilmektedir. Reksan regülatör, her büyüklükteki mekan ve her sayıdaki elektrikli cihazlar için farklı fonksiyonellikte regülatörleri ile sektörün en güvenilir firması olarak üretim yapmaktadır.

  

 


Regülatörlerimizin Genel Özellikleri:

Düşük Ve Yüksek Girişli Özel Üretimler,Kullanım Alanına Uygun İç Ortam Dış Ortama Uygun Kabin Üretimi , Mikroişlemci Kontrollü Tam Otomatik Voltaj Regülatörü,100 V/Sn. Regülasyon Voltaj Düzeltme, Doğrusal Olmayan Yükleri Sürebilme Özelliği, Geniş Güç Ve Gerilim Aralığı, Yüksek Kalite  Sessiz Çalışma Özelliği (<50 db="" m2="" manuel="" by-pass="" zelli="" i="" estetik="" dizayn="" uzun="" m="" r="" kaliteli="" malzeme="" le="" retim="" minimum="" ar="" za="" riski="" is="" nem="" toz="" so="" uk="" ve="" titre="" imden="" etkilenmeyen="" kabin="" elektrikli="" t="" cihazlar="" in="" g="" venlik="" kalkan="" a="" d="" k="" voltaj="" koruma="" opsiyonel="" yerli="" milli="" standartlara="" uygun="" 2="" y="" l="" garanti="" s="" n="" rs="" z="" yedek="" par="" bulundurma="" garantisi="" 7="" 24="" teknik="" servis="" hizmeti="" span="">