Reksan Regülatör Logo
   REKSAN REGÜLATÖR ELEKTRONİK
  %100 Yerli Malı Türkiye'nin en güvenilir regülatör markası

Trifaze Servo 800 kva Regülatör

Trifaze Regülatörler -- > 800 kva Regülatör          


 

Reksan 800 kva Trifaze Servo Regülatör

Voltaj iniş çıkışlarına %100 çözüm üreterek elektrikli cihazların verimli çalışmasını sağlayan 800 kva regülatör, büyük fabrikaların, büyük kurum ve kuruluşların tercihidir. Şebeke elektriğinin dengesiz dağılımının önüne geçerek akımı süzmekte ve voltaj sabitlemektedir. Standart elektrik akımı elektrikli cihazlar için çok önemlidir. Performanslarının üst seviyelerde olması sağlıklı elektrik akımı ile mümkündür.800 kva Reksan Trifaze Regülatör İş gücü ve Zaman Kaybını Önler mi?

Reksan regülatör, uzun bir iş tecrübesi ve geçmişi ile güven veren, güçlü referanslar sahip lider bir firmadır. 800 kva regülatörlerle büyük firmalar işgücü ve zaman kaybı yaşamamakta, cihazların elektrik dalgalanmalarının neden olduğu arızalardan korunmalarını sağlamaktadır. Voltaj sabitleyici olarak büyük işletmelerde kullanılan regülatör, full donanımlı ve son teknoloji bir ürün olarak Reksan regülatörün imalatıdır.

  

 


Regülatörlerimizin Genel Özellikleri:

Uygun İç Ortam Dış Düşük Ve Yüksek Girişli Özel Üretimler,Kullanım Alanına Uygun İç Ortam Dış Ortama Uygun Kabin Üretimi , Mikroişlemci Kontrollü Tam Otomatik Voltaj Regülatörü,100 V/Sn. Regülasyon Voltaj Düzeltme, Doğrusal Olmayan Yükleri Sürebilme Özelliği, Geniş Güç Ve Gerilim Aralığı, Yüksek Kalite  Sessiz Çalışma Özelliği (<50 Db M2), Manuel By-Pass Özelliği, Estetik Dizayn Uzun Ömür, Kaliteli Malzeme İle Üretim, Minimum Arıza Riski,Isı, Nem, Toz, Soğuk Ve Titreşimden Etkilenmeyen Kaliteli Kabin,Elektrikli Tüm Cihazlar İçin Güvenlik Kalkanı ,Aşırı Ve Düşük Voltaj Koruma (Opsiyonel),Yerli Ve Milli Üretim Standartlara Uygun 2 Yıl Garanti,Sınırsız  Yedek Parça Bulundurma Garantisi,7/24 Teknik Servis Hizmeti

Reksan Regülatör Pano Elektrik Elektronik Ups Sanayi

Reksan Trifaze Servo Regülatör Teknik Özellikleri