Reksan Regülatör Logo
   REKSAN REGÜLATÖR ELEKTRONİK
  %100 Yerli Malı Türkiye'nin en güvenilir regülatör markası
Ürün ve Hizmetler
Videolar

Trifaze Servo 300 kva Regülatör

Trifaze Regülatörler -- > 300 kva Regülatör          


 

Reksan 300 kva Trifaze Servo Regülatör

Reksan Regülatör başta tüm Türkiyede regülatör satışını yaparken yılların deneyimi ile  ürettiği ,yeni teknoloji ile donattığı uygun maliyetli olduğu kadar kaliteli yerli üretim regülatörleri ile sizlere hizmet vermektedir.300 kva Reksan Trifaze Regülatör full otomatik midir ?

Reksan Trifaze 300 kva regülatör, Voltaj çıkışı 380 sabit volt olup, mikroişlemci kontrollü tam otomatik servo sisteme sahiptir. 

Düşünerek vakit kaybetmeyiniz. Şehir voltajındaki dalgalanmalar ,cihazlarınıza maliyeti yüksek hasarlara yol açtığında neden regülatör almak konusunda beklediğinize üzülebilirsiniz.

  

 


Regülatörlerimizin Genel Özellikleri:

Uygun İç Ortam Dış Düşük Ve Yüksek Girişli Özel Üretimler,Kullanım Alanına Uygun İç Ortam Dış Ortama Uygun Kabin Üretimi , Mikroişlemci Kontrollü Tam Otomatik Voltaj Regülatörü,100 V/Sn. Regülasyon Voltaj Düzeltme, Doğrusal Olmayan Yükleri Sürebilme Özelliği, Geniş Güç Ve Gerilim Aralığı, Yüksek Kalite  Sessiz Çalışma Özelliği (<50 Db M2), Manuel By-Pass Özelliği, Estetik Dizayn Uzun Ömür, Kaliteli Malzeme İle Üretim, Minimum Arıza Riski,Isı, Nem, Toz, Soğuk Ve Titreşimden Etkilenmeyen Kaliteli Kabin,Elektrikli Tüm Cihazlar İçin Güvenlik Kalkanı ,Aşırı Ve Düşük Voltaj Koruma (Opsiyonel),Yerli Ve Milli Üretim Standartlara Uygun 2 Yıl Garanti,Sınırsız  Yedek Parça Bulundurma Garantisi,7/24 Teknik Servis Hizmeti


Reksan Regülatör Pano Elektrik Elektronik Ups Sanayi

Reksan Trifaze Servo Regülatör Teknik Özellikleri