Reksan Regülatör Logo
   REKSAN REGÜLATÖR ELEKTRONİK
  %100 Yerli Malı Türkiye'nin en güvenilir regülatör markası

Trifaze Servo 75 kva Regülatör

Trifaze Regülatörler -- > 75 kva Regülatör          


 

 Reksan 75 kva Trifaze Servo Regülatör

Dengesiz bir şekilde yükselen veya alçalan elektrik akımını sabitleyen regülatörler artık bir lüks olmaktan çıkarak en küçük birimlerden başlayarak bir ihtiyaç haline gelmiştir. Sektörün en güvenilir firmalarından olan Reksan regülatör, her bir kullanım alanına göre farklı regülatör seçenekleri ile tüm Türkiye’ye ve dünyaya hizmet sunmaktadır.75 kva Reksan Trifaze Regülatörün neden tercih edilen bir regülatördür?

Servo voltaj regülatörü olarak elektrikli cihazların voltaj iniş çıkışlarından etkilenmesinin önüne geçen ve verimliliklerini arttıran 75 kva regülatör, küçük ve orta büyüklükteki işletmelerden en küçük evlere kadar her binada kullanılmaktadır. Tüm akım dengesizliklerine müdahale eden ve cihazların arızalanmasını engelleyen voltaj regülatörleri, Reksan regülatörün en kaliteli malzemeler kullanarak ürettiğin ve kritik birimlere sunduğu önemli bir ürünüdür.

  

 


Regülatörlerimizin Genel Özellikleri:

Uygun İç Ortam Dış Düşük Ve Yüksek Girişli Özel Üretimler,Kullanım Alanına Uygun İç Ortam Dış Ortama Uygun Kabin Üretimi , Mikroişlemci Kontrollü Tam Otomatik Voltaj Regülatörü,100 V/Sn. Regülasyon Voltaj Düzeltme, Doğrusal Olmayan Yükleri Sürebilme Özelliği, Geniş Güç Ve Gerilim Aralığı, Yüksek Kalite  Sessiz Çalışma Özelliği (<50 Db M2), Manuel By-Pass Özelliği, Estetik Dizayn Uzun Ömür, Kaliteli Malzeme İle Üretim, Minimum Arıza Riski,Isı, Nem, Toz, Soğuk Ve Titreşimden Etkilenmeyen Kaliteli Kabin,Elektrikli Tüm Cihazlar İçin Güvenlik Kalkanı ,Aşırı Ve Düşük Voltaj Koruma (Opsiyonel),Yerli Ve Milli Üretim Standartlara Uygun 2 Yıl Garanti,Sınırsız  Yedek Parça Bulundurma Garantisi,7/24 Teknik Servis Hizmeti


Reksan Regülatör Pano Elektrik Elektronik Ups Sanayi

Reksan Trifaze Servo Regülatör Teknik Özellikleri