Reksan Regülatör Logo
   REKSAN REGÜLATÖR ELEKTRONİK
  %100 Yerli Malı Türkiye'nin en güvenilir regülatör markası

Trifaze Servo 45 kva Regülatör

Trifaze Regülatörler -- > 45 kva Regülatör          


 

Tam otomatik bir servo  sistem bir regülatör olan 45 kva regülatör, küçük ve orta ölçekli firmalardan bankalara, hastanelere, villalara ve evlere kadar birçok yerde kullanılmaktadır. Aşırı elektrik yüklenmesi veya düşmesi durumunda devreye girerek voltaş sabitleyen 45 kva regülatör, Reksan regülatör tarafından en kaliteli malzemelerden üretilen son teknoloji bir üründür.45 kva Reksan Trifaze Regülatörün performansı nasıldır?

Özellikle yüksek hassasiyetli cihazlara uygun olarak üretilmekte, elektrik elektronik makinelerin voltaj dalgalanmalarından olumsuz etkilenmesini engellemektedir. Son derece güçlü referansları ile sektöründe adından sık söz ettiren Reksan regülatör, profesyonel kadrosu ile günün her saatinde hizmet sunmaktadır. Yüksek performanslı ürünleri ile çok önemli birimlere regülatör üretimi yapmaktadır. Yüksek iletkenli bakır tellerden üretilen regülatörleri tüm dünyada talep görmektedir.

  

 


Regülatörlerimizin Genel Özellikleri:

Uygun İç Ortam Dış Düşük Ve Yüksek Girişli Özel Üretimler,Kullanım Alanına Uygun İç Ortam Dış Ortama Uygun Kabin Üretimi , Mikroişlemci Kontrollü Tam Otomatik Voltaj Regülatörü,100 V/Sn. Regülasyon Voltaj Düzeltme, Doğrusal Olmayan Yükleri Sürebilme Özelliği, Geniş Güç Ve Gerilim Aralığı, Yüksek Kalite  Sessiz Çalışma Özelliği (<50 Db M2), Manuel By-Pass Özelliği, Estetik Dizayn Uzun Ömür, Kaliteli Malzeme İle Üretim, Minimum Arıza Riski,Isı, Nem, Toz, Soğuk Ve Titreşimden Etkilenmeyen Kaliteli Kabin,Elektrikli Tüm Cihazlar İçin Güvenlik Kalkanı ,Aşırı Ve Düşük Voltaj Koruma (Opsiyonel),Yerli Ve Milli Üretim Standartlara Uygun 2 Yıl Garanti,Sınırsız  Yedek Parça Bulundurma Garantisi,7/24 Teknik Servis Hizmeti


Reksan Regülatör Pano Elektrik Elektronik Ups Sanayi

Reksan Trifaze Servo Regülatör Teknik Özellikleri