Reksan Regülatör Logo
   REKSAN REGÜLATÖR ELEKTRONİK
  %100 Yerli Malı Türkiye'nin en güvenilir regülatör markası

Trifaze Servo 7,5 kva Regülatör

Trifaze Regülatörler -- > 7,5 kva Regülatör          


 

Servo kontrollü tam otomatik bir trifaze regülatör olan 7,5 kva regülatör, 380 volt sabitleyici bir üründür. Yükselen ve düşen voltajlara hemen müdahale eden ve süzerek 380 volta sabitleyen cihaz, elektrik elektronik makinelere sabit elektrik akımı vermektedir. Her evde ve her işletmede onlarca elektrikli cihaz kullanılmakta ve her biri yüksek maliyetli cihazlar olmaktadır. Her birinin elektrik dalgalanmalarından kötü etkilenerek arızalandığı düşünülürse, bu oldukça can sıkıcı ve masraflı bir durum olacaktır. Kimse böyle bir sorunla karşılaşmak istemediğinden Reksan regülatörleri ile bu riskleri sıfırlamakta ve cihazlarını uzun yıllar sorunsuz kullanmaktadır.

Yerli bir firma olarak hizmet sunmanın gururunu yaşayan Reksan regülatör, kritik birimlere regülatör veren güvenilir ve sağlam bir firmadır.

  Reksan 7,5 kva Trifaze Servo Regülatör

Servo kontrollü tam otomatik bir trifaze regülatör olan 7,5 kva regülatör, 380 volt sabitleyici bir üründür. Kısa devre, aşırı akım, düşük gerilim , yüksek gerilim  gibi cihazları hasar almaktan korumak adına  elektirik akımını 380 volta sabitleyen cihaz, elektrik yada elektronik makinelere sabit elektrik akımı vermektedir.

Reksan Regülatör sizleri ileride cihaz ve makinelerinizde yaşayacağınız ,yüksek maliyetlere neden olacak durumlardan koruyacak regülatörleri üreterek siz müşterilerine hizmet vermektedir.7,5 kva Reksan Trifaze Regülatör ekonomik midir?

Mikroişlemci kontrollü tam otomatik servo kontrollü bir trifaze regülatör olan 7,5 kva regülatör, 380 volt sabitleyici bir üründür. Çok geniş giriş gerilim aralığını kapsar. Oldukça denenmiş ve güvenli bulunan bir Reksan Trifaze Regülatör ürünüdür. 7.5 kva regülatör sessiz çalışır ve ekonomiktir. Yedek parçasını tedarik etmekte zorlanmazsınız çünkü Reksan , regülatör sektöründe kendini uzun süre önce ispatlamış bir Türk firmasıdır.

  

 


Regülatörlerimizin Genel Özellikleri:

Düşük Ve Yüksek Girişli Özel Üretimler,Kullanım Alanına Uygun İç Ortam Dış Düşük Ve Yüksek Girişli Özel Üretimler,Kullanım Alanına Uygun İç Ortam Dış Ortama Uygun Kabin Üretimi , Mikroişlemci Kontrollü Tam Otomatik Voltaj Regülatörü,100 V/Sn. Regülasyon Voltaj Düzeltme, Doğrusal Olmayan Yükleri Sürebilme Özelliği, Geniş Güç Ve Gerilim Aralığı, Yüksek Kalite  Sessiz Çalışma Özelliği (<50 Db M2), Manuel By-Pass Özelliği, Estetik Dizayn Uzun Ömür, Kaliteli Malzeme İle Üretim, Minimum Arıza Riski,Isı, Nem, Toz, Soğuk Ve Titreşimden Etkilenmeyen Kaliteli Kabin,Elektrikli Tüm Cihazlar İçin Güvenlik Kalkanı ,Aşırı Ve Düşük Voltaj Koruma (Opsiyonel),Yerli Ve Milli Üretim Standartlara Uygun 2 Yıl Garanti,Sınırsız  Yedek Parça Bulundurma Garantisi,7/24 Teknik Servis HizmetiReksan Trifaze Servo Regülatör Teknik Özellikleri