Reksan Regülatör Logo
   REKSAN REGÜLATÖR ELEKTRONİK
  %100 Yerli Malı Türkiye'nin en güvenilir regülatör markası

Reksan 5 kva Regülatör

Monofaze Regülatörler -- > 5 kva Regülatör          


 

 Reksan 5 kva Regülatör

Kritik kamu kurum ve kuruluşları başta olmak üzere tüm ev ve işyerlerine regülatör üreten Reksan Regülatör, 5 kva 220 volt çıkışlı regülatör üretimi ile önemli bir hizmet sunmaktadır. Voltaj düşmesi veya yükselmesi durumunda elektrikli cihazların arızalanma riski herkes tarafından bilinmektedir. Bu riski sıfırlayan 5 kva regülatörler, cihazların dalgalanmalardan etkilenmemesi için 220 volt sabitleme özelliği ile standart bir elektrik akımı sağlamaktadır.Reksan 5 kva Regülatörü Elektirik dalgalarında işe yarar mı?

Yıldırım düşmesi, trafo patlaması gibi ciddi elektrik dalgalanmalarında cihazları koruyan 5 kva regülatör, hem ekonomik hem de güvenilirliği test edilmiş bir cihazdır. 7/24 hizmet sunan Reksan Regülatör, deneyimli ve tecrübeli kadrosu ile yerli bir üretim firması olarak müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyelerde tutmaktadır.

  

 


Regülatörlerimizin Genel Özellikleri:

Düşük Ve Yüksek Girişli Özel Üretimler,Kullanım Alanına Uygun İç Ortam Dış Ortama Uygun Kabin Üretimi , Mikroişlemci Kontrollü Tam Otomatik Voltaj Regülatörü,100 V/Sn. Regülasyon Voltaj Düzeltme, Doğrusal Olmayan Yükleri Sürebilme Özelliği, Geniş Güç Ve Gerilim Aralığı, Yüksek Kalite  Sessiz Çalışma Özelliği (<50 Db M2), Manuel By-Pass Özelliği, Estetik Dizayn Uzun Ömür, Kaliteli Malzeme İle Üretim, Minimum Arıza Riski,Isı, Nem, Toz, Soğuk Ve Titreşimden Etkilenmeyen Kaliteli Kabin,Elektrikli Tüm Cihazlar İçin Güvenlik Kalkanı ,Aşırı Ve Düşük Voltaj Koruma (Opsiyonel),Yerli Ve Milli Üretim Standartlara Uygun 2 Yıl Garanti,Sınırsız  Yedek Parça Bulundurma Garantisi,7/24 Teknik Servis Hizmeti