Reksan Regülatör Logo
   REKSAN REGÜLATÖR ELEKTRONİK
  %100 Yerli Malı Türkiye'nin en güvenilir regülatör markası

Reksan 3.5 kva Regülatör

Monofaze Regülatörler -- > 3.5 kva Regülatör          


 

Reksan  3.5 kva Regülatör   Regülatör üretim sektörünün lideri olan Reksan Regülatör, 3,5 kva regülatörleri ile elektrikli cihazların etkin ve verimli çalışmasını sağlayan ürünler üretmekte, güvenilir ve tecrübeli olması ile çok tercih edilmektedir. 3,5 kva regülatör, 220 volt sabitleme özelliği ile dalgalanmaları dengelemekte, elektrikli cihazların arızalanmasının önüne geçmektedir. Hem ekonomik hem de kullanışlı olan regülatörler, bir ev veya işyeri için ya da kurum ve kuruluşlar için çok önemli olan cihazların bozulmasını engelleyerek verimliliklerini arttırmaktadır.Reksan 3.5 kva Regülatörü Nereden Alabilirim?

Güvenilirliği test edildiği için gönül rahatlığı ile 3,5 kva regülatörleri satın alabilir, yerli bir firma olan Reksan regülatörün üretim tesislerini dilediğiniz zaman gezebilirsiniz. Sektörünün en doğru adresi olan Reksan Regülatör ürünlerini incelemek ve karşılaştırma yapmak için web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

  

 


Regülatörlerimizin Genel Özellikleri:

Düşük Ve Yüksek Girişli Özel Üretimler,Kullanım Alanına Uygun İç Ortam Dış Ortama Uygun Kabin Üretimi , Mikroişlemci Kontrollü Tam Otomatik Voltaj Regülatörü,100 V/Sn. Regülasyon Voltaj Düzeltme, Doğrusal Olmayan Yükleri Sürebilme Özelliği, Geniş Güç Ve Gerilim Aralığı, Yüksek Kalite  Sessiz Çalışma Özelliği (<50 Db M2), Manuel By-Pass Özelliği, Estetik Dizayn Uzun Ömür, Kaliteli Malzeme İle Üretim, Minimum Arıza Riski,Isı, Nem, Toz, Soğuk Ve Titreşimden Etkilenmeyen Kaliteli Kabin,Elektrikli Tüm Cihazlar İçin Güvenlik Kalkanı ,Aşırı Ve Düşük Voltaj Koruma (Opsiyonel),Yerli Ve Milli Üretim Standartlara Uygun 2 Yıl Garanti,Sınırsız  Yedek Parça Bulundurma Garantisi,7/24 Teknik Servis Hizmeti