Reksan Regülatör Logo
   REKSAN REGÜLATÖR ELEKTRONİK
  %100 Yerli Malı Türkiye'nin en güvenilir regülatör markası

1 kva Regülatör

Monofaze Regülatörler -- > 1 kva Regülatör          


    Elektrikli ya da  elektronik makinelerin elektrik dalgalanmalarından zarar görmemesi için regülatör kullanılması gerekmektedir. 

Reksan regülatörün kaliteli ve güvenilir ürünlerinden olan 1 kva regülatör, son teknoloji bir cihazdır. Dalgalanmalara karşı voltaj sabitleyen 1 kva regülatör, makinelerin arızalanmasını engelleyerek ömrünü uzatmaktadır. Güvenilirliği denenmiş olan 1 kva regülatörler 220 volt sabitleme özelliği ile ev ve işyerlerindeki makinelerin dalgalanmalardan zarar görmesini engellemektedir. 

%100 yerli bir üretim olarak güvenilir ve kalitelidir. Müşterilerin ihtiyacına cevap veren bir ürün olarak sektörün en önemli üretimlerindendir.1 kva Regülatör nerelerde kullanılır?

Elektrikli cihazlardan %100 verim alınmasını sağlayan 1 kva regülatör, hassas kurum ve kuruluşlardan ev ve okullara kadar her yerde kullanılan ekonomik bir cihazdır. 


Regülatörlerimizin Genel Özellikleri:

Reksan Regülatör Modeli Özellikleri,Düşük Ve Yüksek Girişli Özel Üretimler,Kullanım Alanına Uygun İç Ortam Dış Ortama Uygun Kabin Üretimi , Mikroişlemci Kontrollü Tam Otomatik Voltaj Regülatörü,100 V/Sn. Regülasyon Voltaj Düzeltme, Doğrusal Olmayan Yükleri Sürebilme Özelliği, Geniş Güç Ve Gerilim Aralığı, Yüksek Kalite  Sessiz Çalışma Özelliği (<50 Db M2), Manuel By-Pass Özelliği, Estetik Dizayn Uzun Ömür, Kaliteli Malzeme İle Üretim, Minimum Arıza Riski,Isı, Nem, Toz, Soğuk Ve Titreşimden Etkilenmeyen Kaliteli Kabin,Elektrikli Tüm Cihazlar İçin Güvenlik Kalkanı ,Aşırı Ve Düşük Voltaj Koruma (Opsiyonel),Yerli Ve Milli Üretim Standartlara Uygun 2 Yıl Garanti,Sınırsız  Yedek Parça Bulundurma Garantisi,7/24 Teknik Servis Hizmeti